Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamelyik este megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik este megismerkedtem egy tokeletes kulseju novel, de most behisztizett. Hogyan tovabb? 24f

Figyelt kérdés

valamelyik este leszolitottam egy nehezbombazot, mondta h a divattal foglalkozik, kontaktot csereltunk, ra is kerestem, a google ki is dobta, nemzetkozi modell vagy mi.

eppen chatelgetunk, amikor bedobta ezt a van baratomot, es van kint foto is, nem kamu.


akkor minek egyezett bele ott a randiba? lattam hogy tetszem neki. a szovegem szinten otos.


kb. mit gondolhat ez a no?


2017. aug. 1. 15:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mit gondolhat?


Te jó ég mekkora egy primitív bunkó, próbál jópofáskodni gagyi szöveggel és azt hiszi menő...


A válaszaid alapján rettenet gyökér embernek tűnsz.


Ötös a szöveged mi ? Hol? Egy ezres skálán?

2017. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
XD neeeeee.
2017. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

szerintem az itteni kommentelok azt se tudjak mitol doglik a legy.


oke, es akkor mivan ha primitiv vagy bunko vagyok? (amugy annyira nem, csak kicsit)


rohadtul nem kell diploma egy csaj szetku.rasahoz... ahogy az auto sem jogositvannyal megy, hanem benzinnel...

az igaz hogy anygilag nem tudok villantani igazabol... de akinek ez kellene, az nekem nem, az olyanert nem kar.

2017. aug. 1. 20:49
 14/23 anonim ***** válasza:

"az igaz hogy anygilag nem tudok villantani igazabol... "

Agyilag sem. :-)


Amúgy a Raid elég hatásos a legyek ellen. ;-)

2017. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

igy van, az intelligencia taszitja a noket.


meg szerencse hogy az en iq m atlagos, az meg vallalhato...


a profok, mint tesla meg szuzen halnak meg... lenne okos tudod ki :)

2017. aug. 1. 21:13
 16/23 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet. Az egyik az az, hogy a levelezésetek során történt valami, ami miatt meggondolta magát. Valami olyat írtál, ami nem tetszett neki. Hogy ez kinek a hibája, abba nem menjünk bele, bár nekem sem nagyon tetszik, ahogy írsz.

A másik meg az, hogy egyáltalán nem biztos, hogy akart is tőled valamit. Simán csak jót tett az egójának, hogy érdeklődsz iránta, a legjobb nőknek is kell azért a pozitív visszajelzés, akkor is ha van állandó párkapcsolata.

Vagy még az is lehet, hogy a pasija meglátta, hogy leveleztek, és befenyített.

2017. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

vegre egy ertelmes valasz...


ez a ketto opcio lehet, a 3. at kizarom hogy nalam lenne a hiba, mert mar van par ev tapasztalatom a nokkel, a chaten is kifejezetten optimalis a szovegem

2017. aug. 2. 14:55
 18/23 A kérdező kommentje:

amugy masok is odamentek, de elegge benak is voltak, ugy pattantak le mint a forgacs...


olyan brutalisan bomba teste volt es olyan tekintete, hogy az valami brutalis volt... kozveszelyes az ilyen egyebkent is...

2017. aug. 2. 17:42
 19/23 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszodban azt írtad, hogy az intelligencia taszítja a nőket, akkor érthető miért állnak veled szóba.


De elárulom, csak azokat a nőket zavarja az értelem akik maguk is híján vannak vele.


Amúgy ha ennyire fantasztikus nagy csajozógép vagy akkor most mi a probléma? Miért nem kápráztatod el az ötös szövegeddel? És mintha azt is írtad volna, hogy te tudod mitől döglik a légy, akkor most mégsem?


Nagyon fényezed magad, de itt rinyálsz, hogy le se sz...ják a fejed.

Sajnállak nagyon.

2017. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

koszonom hogy elarultad nekem, nyusziful.


te nagyon jo lehetsz... ha nalad csak rajtad mulik a dolog, es nem 2 emberen, akkor gratulalok. de szerintem nem ez a helyzet. szerintem szimplan csak az egod fenyesitese miatt be akarsz szolni nekem, hasznos tanacsot nem adtal... valahozy azt is ketlem, hogy az ilyen kommentelok egyaltalan jok lennenek a noknel... valahogy igy allok hozza ezekhez a negativ kommentekhez.

2017. aug. 2. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!