Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok konkrét példákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok konkrét példákat erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Adottak a problémák köztem és a pasik között. Egy ismerősöm azt mondta, hogy ott rontom el, hogy túl jó vagyok hozzá, túl gondoskodó vagyok és ez nem mindig jó, meg hogy ne legyek túl kiszámítható a pasim számára, ne legyek nyitott könyv, meg érezze, hogy nem kapott meg teljesen, hanem meg kell hódítania, stb.

(Én egyébként nem érzem, hogy teljesen megkapott volna vagy ilyesmi.)

A kérdésem az lenne, hogy ezt hogyan lehet kivitelezni? Pl. a barátom szereti tudni mikor hol vagyok, de mostanában nem mindig mondom neki, csak utólag. Ebből nincs is vita, meg semmi negatív dolog. Ezt jól teszem így?

Nem is keresem annyit, nem is hívom annyit, de tudna valaki konkrét példákat felhozni, hogy hogyan lehet ezt kivitelezni? Nem akarom, hogy elmúljon vagy lankadjon az érdeklődése.

Úgy érzem ha ezek a dolgok sikerülnének, amiket itt felvázoltam, az nagyon jót tenne nekünk.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. aug. 2. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként sok külön programot is csinálunk, hagyjuk egymást élni, nem lógunk egymás nyakán, sőt.

Persze vannak közös programok is, csak ezeket ne írjátok, hogy legyen külön hobbi is, meg közös érdeklődés is, mert ez megvan. :)

2017. aug. 2. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Röviden: ez egy baromság. Egy tartósan jól működő párkapcsolat nem ilyen hülyeségeken múlik, mint amivel itt pusztítod az olvasók agysejtjeit, hanem azon alapul, hogy a két fél azon túl, hogy vonzódik egymáshoz, jó barátságban is van és jól tudnak együtt élni. Mert egyszerűen szeretnek egymás társaságában lenni. Ehhez sok kommunikáció, megegyezésre való hajlandóság, bocsánatkérésre és megbocsátásra való hajlandóság, humor, közös tervek és célok kellenek. Nem ostoba játszmák.


Gyanítom, hogy te pl. ott rontod el, hogy azon túl, hogy a férfiaknak kell a puncid, a legtöbb tíz perc után a falat kaparja ahogy lassan de elkerülhetetlenül kibontakozik intellektusod.

2017. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolatotok mindkettőtök megelégedésére szolgál, nem értem, hogy miért változtatnál. ezt már csak elcseszni tudnátok szerintem.

31/f

2017. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress inkább egy olyan fiút akivel nem kell taktikázni.
2017. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ez, h azzal rontod el, hogy túl jó vagy hozzá.. Ez mégis miben nyilvánul meg? És mik a konkrét problémák? Sajnos nem látunk bele a kapcsolatotokba, és így elég nehéz tanácsot adni.
2017. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!