Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből érzed hogy szeret a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érzed hogy szeret a párod?

Figyelt kérdés

Nekem gyakran mondja a párom, de sajnos nem érzem ezt a viselkedésén. A találkozóink nem sokban különböznek egy sima találkozótól a barátaimmal, annyi kivétellel, hogy itt utána van szex. Általában heti kétszer találkozunk, és akkor valamelyikünknél alszunk. Nem csinálunk soha semmi "páros dolgot", nem szoktunk az érzéseinkről vagy a jövőről beszélgetni, csak hülyülünk és szexelünk tulajdonképpen. Ez első pár hónapban ez így volt jó, de lassan 1 év után? Szerintetek? Veletek, hogy érezteti a párotok, hogy szeret?


22/l, 23/f


2017. aug. 2. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Mindenkinek más a szeretetnyelve. :) Az más kérdés, hogy nekem az érintés és a minőségi idő szinte egyformán fontos, amitől nem sokkal maradtak le a dicsérő szavak. Tehát ha te is kitöltesz egy ilyen tesztet, számolnod kell azzal, hogy nem biztos, hogy egy szeretetnyelv toronymagasan a legfontosabbnak minősül.



Fontos lenne feltérképezni, hogy melyikőtöknek mi az elsődleges szeretetnyelve. Lehet, hogy ő próbálná mutatni, hogy szeret, csak te nem érzékeled.


21/L

2017. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Megengedi, hogy en vezesem a kombajnt.

N

2017. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem az miatt nem érzed, mert így telik a kapcsolatotok, ilyen találkozókkal, hanem mert nem érezteti, és mert nem keveredtek olyan szitukba, amikből ez nagyon kiderülne. De nem is tudom hogy lehetne segíteni rajta, pedig én pl. érzem a barátomon, hogy mennyire szeret. De hát sok dologból érzem ezt, nem egy-egy dologból, hanem általánosan minden nap kiderül, meg enyhe gyakorisággal jelentkezik valami jelentősebb dolog, ami szituból meg nagyon sugárzik a szeretete, szerelme.
2017. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár megvetem a "szeretetnyelv"-hez hasonló, bárgyú baromságokat, van igazság abban, amit az első ír. Nem mindenki ugyanúgy fejezi ki az érzéseit. Beszéltetek már erről? És ha neked igényed van másra, miért nem fejezed ki? Úgy teszel, mintha te passzív résztvevő lennél a kapcsolatban, és arra várnál, hogy a párod valahogy kitalálja, amire gondolsz. Úgyhogy lassan tanuljatok meg kommunikálni.
2017. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jajte :D

örüljetek hogy heti 2x találkoztok és szexeltek :D

mi 4 éve vagyunk együtt, heti egyszer találkozunk és akkor se mindig tudunk együtt aludni, azaz nincs szex.

szóvalmég jól is jártok :D


amugymeg, kis szivességekből látod hogy mennyire szeret a párod

24L

2017. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondani mindent lehet.


Miből érzem:

- a pillantásából, az ellágyuló hangjából

- mikor megimogatja az arcom, vagy csak átölel random

- meghagyja az utolsó kocka csokit, vagy épp hoz egy táblával, ha elfogyott

- kb már az én párnámon alszik, mert annyira közel akar lenni hozzám

- napjában többször is érdeklődik, hogy vagyok

- és sokat beszél a terveiről, aminek én állandó részét képezem


Ám ugyanezeket én is megteszem érte :)

2017. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, én nagyon nem nevezném kapcsolatnak azt amiben éltek, de mindegy.
2017. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!