Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok ezt felejteni?

Figyelt kérdés
A kapcsolat első 3 évében kb.5ször megütött ,ebből kétszer mások előtt.Az utolsó 2évben nem történt ilyen,de azon gondolkozom hogy szakítanom kellene,mert nem tudom neki ezt elfelejteni.Oké hogy régóta nincs már ilyen,de akkor is.Foglalkozzak a múlt eseményeivel,mik történtek,vagy a jelenlegi helyzetet vegyem figyelembe.
2017. aug. 3. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És így 2 év után jöttél erre rá? Az első után azonnal szakítanod kellett volna... mire vártál akkor? És miért most jutott ez eszedbe csak?
2017. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha akkor buta voltal es jellemtelen es hagytad, mostmar maradj csendbe :)

Tudod: tartsd oda a masik orcad is.

23L

2017. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak te tudod mi váltotta ezt ki benne, hogy olyan ami miatt meg tudsz bocsátani neki vagy sem. Bár szerintem nem tudtál így most adott ez a kérdés. Tehát attól függ, vagy megbeszéled újra, mert még sem zártad ezt le magadban, vagy ha félénkebb vagy akkor kilépsz valami más indokkal a kapcsolatbol. Ha ön kínzó akkor maradsz és elfolytod továbbra is.
2017. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettő ok nélkül történt,ezért gyűlik bennem a harag egy ideje,a másik 3-nál veszekedés volt,kihozta belőlem a legrosszabb énemet,de akkor se ez a megoldás.
2017. aug. 3. 08:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki megüt többször onnan még várhatsz pár pofont a jövőben is! Ha megérdemled, akkor meg még jobban, mert látom 3-szor tettél is érte, de akkor sem üthetett volna meg, bármennyire is húzod fel! Aki megüt egy nőt okkal vagy ok nélkül az nem férfi a szemeben és csodálom, hogy a tiédben még az maradt...talán fenyegetett, hogy nem léphetsz ki a kapcsolatból, mert akkor még jobban megver?
2017. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fenyegetett,de nagyon megcsappant az önbizalmam mellette,nem láttam tisztán a dolgokat,értéktelennek éreztem magam,mások is ilyennek láttak.Most megerősödtem,mások is látják ezt,pozitív rólam a vélemény,és ez kezdte elindítani azt hogy elemezzem ezt a kapcsolatot végre az elejétől a végéig.
2017. aug. 3. 08:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is az az érzésem,hogy hiába nem ütött meg régóta,de bármikor lehet olyan vita,ahol ez ismét előfordul,és ettől félek.
2017. aug. 3. 08:18
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
Ha ilyen buta vagy h hagyod magad, meg is erdemled. A noi let szegyene vagy.
2017. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyi önbizalomhiányos nő van, akik behódolnak a párjuk akaratának elképesztő...ilyen embereknek minek kapcsolat? Tessék felépíteni magad , ami látom már sikerült az évek alatt és utána belekezdeni egy komoly kapcsolatba. A félelmed, pedig nem alaptalan. Csak kár volt 5 évet erre áldoznod az életedből. Hány éves vagy?
2017. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És te most jössz rá? Én az elsőnél tökön rúgom, hogy ő is érezze a törődést, aztán kidobom a fenébe.


De ne szakíts vele, hátha még meggyepál párszor... ostoba.

2017. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!