Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom tudni felejteni?

Figyelt kérdés

Lassan két éve ismerkedtem meg egy férfival a munkahelyemen. Szerelem volt első látásra, de nem kezdeményeztem, és nem is mutattam iránta érdeklődést, mert tudtam, hogy van barátnője.


Ősszel kiment külföldre, de nemsokára hazajön, és ismét munkába áll, nekem pedig idő közben lett egy kapcsolatom. Néha szerelmesnek érzem magam a barátomba, néha pedig nem, nehéz ezt eldönteni, de szerintem nem sokáig maradunk együtt, nem vagyok odáig érte.


Ha viszont eszembe jut, hogy az a férfi jön haza külföldről, alig várom, hogy láthassam. Jó lenne ettől az érzéstől megszabadulni, mert a mostani barátommal tök jól passzolunk végül is...


Mi a véleményetek?


25/N


2017. ápr. 7. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a mostani barátoddal egyáltalán nem passzoltok jól, ha ilyen labilis vagy, és néha azt érzed, nem vagy belé szerelmes, és azt mondod, szerinted nem maradtok sokáig együtt.

akkor minek írtad a végén, h. tök jól passzoltok?


öncsalás, amit csinálsz, és látszik, h. nem ismered fel az érzéseidet.


ha ennyit gondolsz a kollégádra, beszélj vele, a mostani pasiddal meg szakíts, mert ez minden, csak nem szerelem.


minek rabolnád az idejét, hadd találjon magának jobbat, és te is.

2017. ápr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nem csak rajtam múlik. Párszor már szakítani akartam, de ő velem akart maradni, én meg nem utálom, úgyhogy ha mindkettőnknek kellemes időtöltés együtt lenni, akkor miért ne?


Passzolunk, mert nagyon sok téren egyezik a gondolkodásunk, az ízlésünk, a terveink, szóval érted...

2017. ápr. 7. 04:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen hasonlítotok, igen jól elvagytok, de ez így nekem inkább barátságnak hangzik.

Nem szereted a barátod, és becsapod ha így vele maradsz.

2017. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs ebben semmi becsapás, ismeri az érzéseimet.
2017. ápr. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!