Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy húztátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy húztátok a szakítást, de utólag visszagondolva sokkal előbb kellett volna?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú lett volna a kapcsolatotok, ha akkor szakítotok, amikor úgy éreztétek, hogy kell? És így, húzással milyen hosszú volt?
2017. aug. 3. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha akkor szakítok, amikor kellett volna 1 hét, így, 11 hónapig voltunk együtt.


Fiatal voltam, buta és szűz.

2017. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első párkapcsolatomból fél évvel korábban ki kellett volna lépnem. Valahol már éreztem belül, de hát a szerelem... :)
2017. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az elsővel. Azt hittem velem van a hiba, és majd "fellángol" a híres tiniszerelem, de nem voltam szerelmes.
2017. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as


de a szerelem csak egy állapot, nem állandó dolog...


Milyen hosszú ideig voltál szerelmes, és mennyi volt eddig a leghosszabb kapcsolatod?


Csak mert mindig szakítani, amikor már nincs szerelem, az sem egy életre szóló elköteleződés..

2017. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem első kapcsolat volt, szóval nincs mentségem. Legfeljebb az, hogy nem akartam az első gyanús jelnél szakítani. Ha akkor véget vetek neki, amikor először eszembe jutott a dolog, akkor egyébként össze se jöttünk volna. Amikor legközelebb komolyan elkezdtem fontolgatni, akkor olyan fél év múlva szakítunk. Végül másfél évig voltunk együtt.

Mit mondhatnék, szeretem az állandóságot.

2017. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Válaszolok is:

Nem érzek szerelmet, első kapcsolatom 5 és fél éve, inkább simán csak szeretettel szeretem és kötődök, ragaszkodom hozzá. Nem sok ilyen ember van, mint ő, aki a tenyerén hordoz, még ennyi idő után is.

(Ő mai napig szerelmes azt mondja, nálam ez tényleg inkább szeretet)

26N

2017. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha időben szakitok akkor fél év. Igy meg 3 évig szenvedtem és kb olyan lelki sérüléseket szereztem amik igy 5 év távlatából is problémát okoznak. Soha többet nem fogok ilyet csinálni.
2017. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 ilyenen én is átestem. Sz exbarátnő a képben volt. Amikor randiztunk és ismerkedtünk, ő mondta, hogy 4 hónapja lett vége a 3,5 éves kapcsolatának. Ott már egyszer megkongatta a vészharangokat erősen, de végül beadtam a derekam. A második vészharang 2 hónap után volt, ha eszem lett volna, már ki kellett volna lépnem, de hát valahogy rábeszéltem magam meg szerelmes is voltam. Aztán 10 hónap után bukott ki, hogy a háttérben történt egy s más...
2017. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első komolyabb kapcsolatom, együtt éltünk meg minden, amit akarsz. Négy évig voltunk együtt, de elég lett volna kettő is. Tipikusan elmúlt a szerelem és nem maradt utána semmi.
2017. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A második kapcsolatom volt, és azért nem akartam vele szakítani, mert már az elsővel is én szakítottam és azt gondoltam, talán bennem van a hiba/nekem vannak irreális elvárásaim. Azóta már rájöttem, hogy megengedhetetlen dolgokat csinált velem (rendszeresen áradozott más lányokról, nekem meg listába szedte a hibáimat), de persze akkor ezt nem tudtam, így végül ő szakított fél évell azután hogy én akartam :S.
2017. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!