Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kismellű nő napozik bikinif...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kismellű nő napozik bikinifelső nélkül, azt úgyse nézi meg senki, nem?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel egy férfi mellbimbója is felháborító látvány és takarni kellene. A testesebb férfiak a kis cicijükkel meg hordjanak bikinifelsőt? A párom összeveszett velem és csúnya jelzőkkel illetett, mert kifeküdtem napozni bikifelső nélkül és (szerinte) bárki megláthat. Szerintem meg úgyse nézne senki, ha nincs mit.
2017. aug. 4. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
én ezt próbáltam értelmezni de nem tudom, hogy én vagyok a hülye, vagy a kérdező fejében vannak gondok...
2017. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Simán megbámulnám én is.

És nekem sem tetszene ha a párom úgy napozna, hogy bárki megláthatja.

2017. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Dehogynem, a női cici az cici, ha lényegében csak méréssel lehet kimutatni hogy van, akkor is.

Viszont én sem diszkriminálok, téged is ugyanúgy megbámulnálak, mint valakit akinek 75D a melltartómérete.

A féltékenységi rohamot mondjuk nem értem, de az az ő lelki berendezkedéséből fakad, szóval nem is kell értenem.

2017. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam melltartót hordani, maximum nagyon átlátszó felsők alá. Nők néha megnéznek emiatt, de férfi még soha. Ezért gondoltam, hogy kis melleket nem kell takargatnom, úgyse vesznek észre. Meg egyébként sincs vonzó testem, sovány vagyok és fiús. Keveseknek tetszik az ilyen testalkat.
2017. aug. 4. 16:54
 15/19 Bence_ ***** válasza:

Nincs kismellű nő!

Van aki szimpatikus, jó fej.

Egy pasinak több kell mint két mell, mellek magukban lényegtelen.

2017. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az emberek mindent megnéznek, nem hogy egy félmeztelenül napozó nőt.

Pláne, ha az a "minden" eltér a környezetükben szokásostól (például nem nudista strandon vannak).


És ha megláthat, akkor mi van?

2017. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek hülye beidegződések, mert kérlek szépen egy 5 éves kislány se melltartóban van a strandon, vagy akár otthon a teraszon.


Ha ugyanakkora melled van, mint kb. egy ötévesnek, akkor én nem a melled miatt néznélek meg, hanem csak szimplán furcsának találnám, hogy látok egy felnőtt nőt melltartó nélkül.


Hülye szokások, beidegződések, ami miatt most téged itt sokan elítélnek, a prűdség :D.

2017. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sőt szoktam látni idősebb lányokat is, akiknek csak kezd valami lenni melltartó nélkül fedetlenül.


Szerintem kb. akkor kezdenek melltartót hordani, amikor már beindul a kamaszkor, és tényleg van már valami formája, gömbölyödik. Most két kis kupacra nem vesznek fel.


Itt csak azért mondják azt, mert nem 10 éves vagy. Ha az lennél akkor a kutyát nem érdekelné :D.

2017. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A párod megbocsáss pedig eléggé prűd, ha otthon a teraszon is zavarja ez a dolog. Hol máshol legyen az ember lánya fedetlen.
2017. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!