Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam ezért minden hibáját elnézem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ő nem tud róla hogy megcsaltam, egy éve történt. Veszekedéseink télen kezdődtek, azóta havonta előfordul 2-3szor.Ezek nagyobb viták,melyek legtöbbször az ő hibájából következnek.Volt már hogy lek**vázott veszekedés közben.Haragudtam rá, de bűntudatom lett ezért, mert én súlyosabb hibát követtem el, ezért nem szakítottam vele.Szeretem őt nagyon és tudom hogy ő is szeret engem.Rettentően bánom,hogy elárultam őt és próbálok mindent megtenni a kapcsolatunkért. Vele szeretnék lenni, de sok dologgal nem foglalkozik.Például most nem dolgozik és egész nap a haverjaival csavarog.Engem ez zavar és folyton szóvá teszem neki.Volt hogy egy egész hétvégére eltűnt pedig megígérte hogy együtt töltjük a hétvégét.Sosem tartja be az ígéreteit.Új esélyt kér arra hogy bizonyítson,de nem teszi.És én elnézem neki, mert tudom hogy én is szemét voltam vele Tudom hogy szakítanom kellene, de nem szeretnék és nem is tudok, mert úgy gondolom hogy megbánnám.Mit tegyek? 2 és fél éve vagyunk együtt.Ő 22/F,én 20/L.
2017. aug. 5. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem működik, te is tudod.
2017. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lepjunk tul azon h megcsaltad es ring.yo vagy.

Ez a kapcsolat nem okes. Nem jo iranyba halad, es o se akarja h ebbol egyszer hazassag legyen pl.

2017. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt lezárni magamban ez a legnagyobb gondom.Azt tudom hogy ennek a kapcsolatnak már vége,csak egyikőnk sem vallja be.De nem tudom ezt elfogadni.
2017. aug. 5. 00:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretned h konnyebb legyen valld be h megcsaltad.

Ha picit felted a lelket akk valjatok el ugy h nen tudja. De 1 eleted van. Ne pazarold az idot senkire. Mert azt senki nem tudja neked visszaadni

2017. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem tartja be az ígéreteit."

Ez tényleg csak időpocsékolás, te is tudod.

Inkább keress olyat, aki majd szeret is téged. Meg persze te is őt.

2017. aug. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszabb ***** válasza:
Bármi történik egy párkapcsolatban, a nők rögtön másik kukira ülnek. Mi ez? Valami bosszú? Értem én, hogy szar a kapcsolat, meg minden, de miért kell egy pótpénisznek képbe kerülnie?
2017. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt az a baj, hogy saját magadat tartod vissza. Kicsit nézz a dolgok möhlgé: azért nem léped meg, mert haragszol SAJÁT MAGADRA! És bünteted magad ezért. Bocsáss meg először is magadnak. Elrontottad, tudod, de attól még nem ezt érdemled, hane hogy te is tudj tiszta lappal kezdeni egy új férfival, anélkül, hogy a múlt visszakísértene.

Bocsáss meg magadnak és lépj ki!!!

2017. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ő nem lépett félre?

Ahogy ő nem tudja, hogy te félreléptél, ugyanúgy lehet esély arra, hogy ő is megtette.

"Volt hogy egy egész hétvégére eltűnt."

Ki tudja hol volt és mit csinált pontosan.

2017. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!