Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném féltékenyebbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném féltékenyebbé a bnömet? Mert már kicsit zavaro h ennyire biztonságba érzi magát h senkire sem féltékeny.

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az én barátom is ilyen. Már idegesít hogy ennyire nem izgatja, ha elmegyek nélküle bulizni, meg hogy van egy csomó fiú haverom. Nagyon megbízik bennem, nem is tud féltékenykedni. 20/L
2010. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért kell féltékennyé tenni? Inkább örülnél neki,hogy nem féltékenykedik.
2010. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
írjatok magatoknak kitalált személytől szerelmeslevelet és mutassátok meg a párotoknak :D:D:D nemtudom hogy mi lehet a megoldás, azt nem akarom mondani, hogy nem szeret eléggé, mert nem biztos, hogy ez a helyzet, nálunk pont az ellenkezője van, féltékenyek vagyunk alaptalanul... egyik se jó, egyikre se tudok megoldást:S
2010. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ember Te nem tudod, hogy mivel játszol. :D Egy féltékeny nőnél csak egy féltékeny férfi rosszabb.


20F

2010. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
hát jah:s az se jo ha tul féltékeny,de azé azse ha ennyire nem:S
2010. máj. 23. 19:12
 6/22 anonim ***** válasza:

Másoknak az a bajuk, hogy nem bíznak meg bennük, meg hogy rövid pórázon tartják őket, de meg azért hisztizel, hogy legyen féltékeny... Örülnöd kéne, hogy ennyire szeret és megbízik benned. Lehet meg sem érdemled.

Mondjuk érdekes... a volt pasim is utálta, hogy nem vagyok féltékeny, azt hitte, a szerelemmel együtt jár a féltékenység is... Szerintem te is ezt gondolod. Sürgősen felejtsd el!

2010. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Annak aki nem érti: Ha valaki egyáltalán nem féltékeny a másikra az olyan hatást kelt, mintha nem is lenne fontos a számára.
2010. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
dugd meg az anyját.
2010. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg más dolgokkal is lehet érzékeltetni azt, hogy mennyire fontos a másik, nem csak a féltékenységgel.
2010. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
örülj neki. majom.
2010. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!