Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? Nem is ismerem azt a lányt, mégis, számomra ő egy királylány: ). Hogyan közeledhetnék hozzá? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Van egy lány, az ég világon nem tudok róla semmit. Viszont a falunkban, a temetőben látom minden másnap...De biztos hogy nem abban a faluban lakik.Nagymamájával van mindig, és valszeg a nagypapát látogatják. De rend szerint minden második nap 4 fél 5 fele vannak ott. Gyönyörű, hosszú szőke hajú lány, kék szemekkel, csodálatos vékony alakkal...Királylány:)...Amikor legelőször láttam megfogott teljesen...Ha úgy van mindig magam elé engedem, olyankor mosolyog,mondja hogy köszönöm és megy tovább.Egyszer szólítottam le, akkor is mondtam neki hogy szia, megállt, köszönt, és a nagyi egyből hívta...Hol találkozhatnék vele(mondjuk nagyi nélkül:) ), ha még beszélni se tudok vele? Úgy érzem szeretem...Mit csinálhatnék szerintetek? Előre is köszi!
2010. máj. 23. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg mi volt? Én nagyon szurkolok neked!!!!
2010. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Minden képpen megírom majd kedden vagy szerdán:)

2010. máj. 24. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!