Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged mi idegesít legjobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mi idegesít legjobban a másik nemben?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írj!
2017. aug. 6. 15:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy az evolúció során galárdul körbenőtte a puncit, azt, amit mi meg programozottan nagyon meg akarunk szerezni, és tenni ez ellen nem lehet.
2017. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

A legjobban a Mr. Know It All-jelenség, amikor egy pasi szentül elhiszi, hogy mindent jobban tud, jobban ismer, jobban lát dolgokat.


22N

2017. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

Huh, féljetek, igazi rosszfiúval van dolgunk, emberek XD

Kitépi egy hölgy nyelvét xD

És csodálkozik miért szingli :D

2017. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a férfiakat, nem tudok egy kollektív negatívumot felhozni, ami idegesítene. Egy-egy emberben látok olyan személyiségvonásokat, amivel a világból ki tudna kergetni, de közben meg vannak ellenpéldák, akiknél meg pont nem úgy néz ki a világ. De olyannal, hogy az ÖSSZES férfiban egységesen idegesítene valami, olyannal még sosem találkoztam.


24/N

2017. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
15: Ezek olyan szép szavak voltak, hogy sírva fakadtam rajta örömömben :D Najó azért azt nem, de ezt a gondolkodásmódot tanítsd már meg légyszi a többi nőnek is. :D
2017. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
Ahhoz képest elég agresszív lettél.. 😎 Egy gyenge, empatikus nő nyelvére pályázol?! Szégyeld magad! 😁
2017. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok a #15-ös, 24 éves NŐbe.
2017. aug. 6. 16:26
 18/25 anonim ***** válasza:
Hogy a nők sokkal kevesebbet akarnak szexelni és csókolózni...40f meg sok nő tele van tabukkal is az ágyban.
2017. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi/minden/úgyis/úgysem/mindig/sosem", ha komolyak a szándékaid, elszelelnek, párkapcsolat mellett "cicáznak" esetleg kacsintgatnak kifelé.

31/f

2017. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nincs olyan tulajdonság, amit kollektívan rá tudnék aggatni a másik nemre. Személyek vannak számomra. 25N
2017. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!