Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha nem a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem a barátomnak akarok a legjobban tetszeni hanem egy másik fiúnak?

Figyelt kérdés

Csak barátok vagyunk és épp ezért kritikus, mindig megmondja ha valami nem áll jól, gyakran ad tippeket hogy szerinte hogy kéne öltözködnöm, meg hogyan hordjam a hajam, és mindig hallgatok rá, aztán tök jól esik mikor megdicsér hogy jól nézek ki. Lehet hogy ez kicsit gáz, de a barátom mindenre azt mondja hogy "jajj szerelmem, te mindenhogyan gyönyörű vagy" és ez meg egyáltalán nem igaz, ő csak elfogult.

Szóval szerintetek ez mennyire gáz?


2015. márc. 13. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz szerintem! :) Szimplán csak k***rva vagy!
2015. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ha amúgy nem érzel semmit a fiú iránt akkor nem gáz

mintha hallgatnál egy barátnőd kritikáira

2015. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Igen, gáz vagy.
2015. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi a fenének vagy a barátoddal?
2015. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Imádom a barátomat, minden jó vele, ez az egy baj, hogy ha ő megdicsér hogy jól nézek ki az nem ér semmit mert ő mindig azt mondja. Ez a fiú barátom meg ugyan olyan mintha barátnőm lenne csak fiú.
2015. márc. 13. 14:50
 6/10 anonim válasza:
Mondd el a pasidnak és nézd a reakcióját.
2015. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nők...-.-

Ha nem dicsérne, az lenne a baj, ha meg dicsér az a baj. Headshot. :D

2015. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
64%

Ugyan az vagy mint a volt barátnőm...

Őszintén egy rossz rbanc a csaj... Ahogy Te is.

2015. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem az a baj, hogy dicséri. Imádom, hogy a barátom mindig megdicsér, de így nem ér semmit kicsípni magam mellette, mert ha a maximumot hozom ki magamból, akkor is azt mondja, hogy ugyan, én pólóban meg macinadrágban is gyönyörű vagyok. Ami tényleg jól esik, de akkor hiába fektettem időt és energiát abba, hogy csinos legyek, és kicsit csalódott vagyok, hogy nem tudom "lenyűgözni".

Ilyesmire gondolhatott a kérdező.

Így szerintem nem "tetszeni" akarsz neki, csak őszinte véleményt akarsz, és ha azt mondja csinos vagy, akkor tényleg az vagy, ez szerintem érthető, és nem gáz. :)

2015. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es

Pontosan ez a helyzet, köszi a választ..

2015. márc. 13. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!