Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az hogy sok feleség nem veszi észre hogy megcsalják?

Figyelt kérdés
Vagy sokan tudják,de egy mukkot se szólnak inkább ?
2017. aug. 6. 15:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
#11 az nem maradt ki véletlenül, hogy szabad idődben állatmenhelyeken tevékenykedsz, ételt osztasz a csöveseknek, és idős néniket kísérsz át a zebrán? :)
2017. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%

Ebből csak a menhely stim :D

Legtöbbször robogóval közlekedem, így nem járok-kelek :D

A csövesekkel meg megvan a bajom, mióta egy mentőtiszt kolleginámat hátba szúrta egy bedrogozott alkesz hómlesz.


De igen. Hm, jobb ember vagyok nálad :D

2017. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom a választ, kéne egy hölgy akivel megcsalom akkor kiderül észre veszi-e. 40f
2017. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sokan alapból észre sem veszik, mert amelyik férj elég intelligens (már ha élhetünk ezzel a szóval ebben az esetben), az tudja úgy csinálni, hogy ne derüljön ki. Sokan pedig egyszerű lábtörlők. Nekem is van olyan barátnőm, aki szerintem még azt is megbocsátaná a pasijának, ha levágná a lábát. 22/L
2017. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös vagyok és ezután elváltunk.
2017. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem a férjem csalt meg, hanem egy akkori pondró barátom. Hogy miből vettem észre? Abból, hogy szégyellt az ismerősei előtt és ment a sumákolás. Amikor kiderült, már le sem tudta volna tagadni.
2017. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

Azt tudom, hogy én miért "nem vettem észre". Egyszerűen nem akartam elhinni. Ennyi.

A kapcsolatot úgy kezdtük, hogy mindkettőnknek fontos a hűség.

Munkahelyi románc volt, csak ritkán tudtak találkozni. Amikor ő délelőtt szabad volt, gyerekek a suliban, én meg dolgoztam.


Otthon minden olyan volt, mint régen. Így szeret, úgy szeret, gyakori szex, udvarlás, stb.

Aztán egyszer lebuktatta a csaja.

Természetesen beadtam a válást, ő meg mehetett a csajhoz. Már rég nincsenek együtt. Az exem azt mondja, bánja az egészet, nem volt köztünk semmi gond, csak volt rá lehetősége.

Utólag persze hülyének éreztem magam, hogy végig megbízták benne, hogy ő úgyse csalja meg, mert rendes, hűséges, stb. Az a tipikus jófiú (papucs). Aztán tessék!


Mi ebből a tanulság? Soha nem szabad férfiban bízni!

2017. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Majd megtudod, kedves érdező, hihi.
2017. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%
A huszonévesek még ne törjenek pálcát egy kb ennyi ideje házasságban élő feje fölött.Könnyű külsőskęnt véleményt mondani főleg a helyzet alapos ismerete nélkül.
2017. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azért hülyeség az #1-nek az elgondolása, mert egyáltalán nem csak azok a nők nem lépnek ki egy ilyen 'kapcsolatból', akik nem tanultak. A diploma meg a jól fizető állás az érzelmi intelligenciával nem függ össze. Lehet, hogy valaki jól teljesít a munkahelyén, de a párkapcsolatban botrányos, amit csinál.


Szerintem is az van, hogy sokan rájönnek egyébként, csak nem akarják elfogadni a tényt.


21/L

2017. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!