Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez alapján él valaki bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján él valaki bántalmazó kapcsolatban? Mer én igen, sőt, én vagyok a bántalmazó.

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 7. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Büszke lehetsz magadra! 😑
2017. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos elég sokszor sírok konfliktushelyzetben, mert az utóbbi pár évem rettentő stresszes volt és idegileg nagyon megviselt.

Régebben féltékenykedtem az önbizalomhiányom miatt, de ezen dolgozom és nagyon sokat fejlődtem, a párommal is mindig megbeszéljük.

A többi nem igaz rám és figyelek is, hogy ne zsaroljam, hanem dícsérjem és megerősítsem benne a jó dolgokat.

2017. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére nem ez a helyzet...

Ha ezt tapasztalnám a párom részéről, hamar repülne...

2017. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Ezzel én nem dicsekednék a helyedben.
2017. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező messze nem dicsekedett, csak hasonló helyzetben lévőket keres.

kérdező: rám is igaz sajnos sok pont és szintén én vagyok a bántalmazó (lány). írj rám, ha szeretnél beszélgetni...

2017. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az összes illik rám, hanem kettő. Az hogy kinevetem ha hibázik, meg hogy sokszor rámutatok a gyengeségeire. De van egy pont, amit ugyan nem mondtam még, de szerintem nem bántalmazás, és az az, miszerint te vagy a legjobb ami történhetett vele, és senki sem fogja úgy szeretni. Ugyan ki mondja azt a barátjának, hogy én egy átlagos dolog vagyok az életedben, és bármelyik lány szeretne téged, szaladj hozzájuk?
2017. aug. 7. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is az vagyok. Csak jól kell keverni lapokat s nem hagy el.


33F

2017. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy női részről ez a mondat bántalmazás-e? Nem tudom. Ezt döntsék el a férfiak. De férfi részről ez a bántalmazó kapcsolat egyik jele, amikor több más dologgal lehúzza a másik önbizalmát és azt csepegteti bele, hogy rajta kívül senki sem fogadná el. Nőknél sajnos ez működik, én évekig azért nem tudtam elválni, mert "úgysem kellenék másnak". Most már nem érdekel, kellek-e, most már az érdekel, kellünk-e egymásnak.

A felsorolt dolgok egy része nem bántalmazás, csak bosszantó, például a féltékenység, ellenkező nemű barátok, ez mindkét nemnél gyakori probléma.

Azt viszont rosszul teszed, ha kineveted és kéretlenül(!) rámutatsz a hibáira, főleg mások előtt. Meg lehet beszélni mi zavar, de a másikat megbántani nem intelligens dolog, hiszen neked sem esne jól fordítva, igaz? Én azt vallom, hogy úgy tégy másokkal ahogyan te is szeretnéd , hogy veled bánjanak. Hatványozottan igaz ez a barátodra.

N 40

2017. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

De mi értelme egy ilyen kapcsolatban lenned?

Persze hogy nem mondja az ember ezeket a másiknak ez alap kellene lennie ez egy szélsőség. Persze a nyugodtan menjen keressen jobbat mert te átlagos vagy az meg a másik véglet. Valahol a kettő közt kell lenni ahol az önbizalmat építik de nem csak a másikból kell hogy fakadjon hanem belülről is legyen.

2017. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen, a bántalmazás lehet lelki jellegű is. Nem csak fizikai.

Erről aztán főleg hallgat a mai társadalom.

A női emancipációval ez is megszületett.

Nem fizikai erővel inkább szavakkal kényszerítéssel manipulálni a másikat.


Egyébként ezt a férfi is csinálhatja a nőkkel szóval kölcsönös.


Ja szexmegvonás mint büntetés benne van?

2017. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!