Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
7 hónapig jártam egy sráccal és nekem Ő volt az első nagy szerelem!Dobott!És teljesen összetörte a szívemet! :( Minden nap a fejemben van és nem tudom túl tenni magam a történteken!Nem tudom elhinni, hogy vége!Pedig már 4 hónapja szakítottunk!Most van egy srác akivel lassan 1 hónapja együtt VagyoK, de sajnos nem tudta velem elfeledtetni a volt barátomat!És nem is érzem, hogy szerelmes lennék belé :S Néha úgy érzem, hogy szeretem de sokszor gondolok a volt barátomra és olyankor sírni szoktam!Eljutottam arra a pontra, hogy szakítanom kéne a mostani barátommal mert nem szeretem csak nem tudom, hogyan mondjam el neki!Nagyon szeret!Nem akarom becsapni, sem hitegetni!Tudom hogy legalább annyira össze fogom törni a szívét mint Nekem az exem!De nem tudom így folytatni!A nagy gond még, az hogy egy suliba járunk!Nem tudom, hogy tudna elfelejteni ha minden nap lát :S
2008. okt. 19. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne legyél senkivel.Az idő telik,és azon veszed észre magad hogy boldogtalanul éled le az életed mert nem mertél lépni.Sajnos sokan vannak így.Ne áldozd fel magad,szakíts minél előbb,mond pl hogy te még nem akarod lekötni magad.Biztos harcolni fog érted,de ne enyhülj meg,a boldogságod a tét.Sajnos az exedet már valószínű nem fogod visszakapni,az idő majd rendbe hoz mindent.Ha sajnálod a fiúdat akkor azért hagyd ott,annál nincs rosszabb mint egyszer megtudja hogy soha nem szeretted.Ne áltasd se magadat,se őt.
2008. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogyh amúgy vonzódsz a mostani barátodhoz meg jó vele, akkor adj még időt magatoknak és most lehet, h. elképzelhtetlen, h. beleszeress, de egyáltalán nics kizárva. Azexet kerüld amennyire csak lehet, a suli meg fogd fel úgy, h. tanulni jársz oda, ne is vegyél észre mást a suliban, csak a tanulással foglalkoz meg a barátnőiddel. Kérd meg őket, h. ne beszéljenek előtte a srácról, h vmi új pletyka van róla, azt se előtted béljék meg. Amikor eszedbejut az ex, akármilyen nehéz is, NE gondolj rá, ne kezdj el álmodozni róla. Inkább foglald le magad vmivel, hobbi v vmi. Az új barátoddal meg csak lassan mélyítsd a kapcsolatot, mintha még alig ismernétek 1mást, csináljatok izgi programkat, de ne legyetek állandóan együtt.
2008. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na most 2 ellentétes választ kaptál... Tudni kéne a körülményeket pl. a mostani barátoddal mióta ismeritek 1mást, hogyan jöttetek össze, hány évesek vagytok stb.
2008. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én 17 leszek Ő 20!amúgy félreértettétek a mostani barátommal járok egy suliba, nem az exemmel!a folyosón szemeztünk aztán msn-enen beszélgettünk!és aztán kialakult!
2008. okt. 19. 11:55
 5/13 A kérdező kommentje:
másfél hónapja ismerem
2008. okt. 19. 11:55
 6/13 anonim ***** válasza:
De vmit csak érzel a mostani barátod iránt ha összejöttél vele nem?
2008. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fejelteni akartam...Hátha másba szerelmes leszek!És nem töröm magam a múlt miatt!De nem megy!!!Lehet hogy időre lenne szükségem? :S Fogalmam sincs :( Nem tudom mit kéne tennem!Biztosan más is volt már hasonló helyzetben...Fogalmam sincs, hogy mit tegyek... :( :( :(
2008. okt. 19. 14:59
 8/13 A kérdező kommentje:
*felejteni
2008. okt. 19. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen volt már más is... 1 hónap kevés idő ahhoz h hirtelen beleszeress vki másba, legyél türelmesebb. Ha még vársz 1-2 hónapot ésakkor se érzel semmit a barátod iránt, akkor nincs értelme együtt lennetek, de ezt most még korai lenne kijelenteni.
2008. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De félek hogy az sok idő!És addig annyira megszeret hogy nagyobb fájdalom legyen ha kimondom : Vége (hisz benne van a pakliban sajnos hogy úgy alakul :( ) most talán nem késő!Még nincsenek meg benne azok a mély érzelmek!Még talán könnyebben ki tud szállni!
2008. okt. 19. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!