Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki nyugtasson meg! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nyugtasson meg! Nagyon zavar a barátom kora. Valaki?

Figyelt kérdés
Mióta 27 a párom, soknak érzem magamhoz. Túl soknak, nagyon zavar. Majdnem 30. 25 évesen ismertem meg, 26 oké volt. 27. szülinapja óta érzem ezt. Én 21 vagyok, 19 évesen ismertem meg. Decemberben leszek 22. 5 év, és 4 nap híján 4 hónap van köztünk.
2017. aug. 9. 09:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanannyi a különbsèg köztetek mint eddig. Ha ezidàig nem zavart, akkor most az a gondod hogy közelebb van a 30-hoz mint a 20-hoz? Nem mindegy? Ha nincs gondod, minek krealni egyet? Ja,mert nő vagy.
2017. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Ertheto, hogy zavar, ugyanis lassan elo fog allni vele, hogy apuka akar mar lenni. Epp ezert nem ertem a nagy korkulonbsegeket. Az en parom fel evvel fiatalabb nalam es semmi korbol fakado problemank nincsen.
2017. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan miért zavar?
2017. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Képzeld, ha ő már 30 lesz, míg te még csak 24! Brrrr!
2017. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Megnyugtatlak, a hiba a te fejedben van.
2017. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Tinikategória SE. Egy tini is értelmesebb ennél.
2017. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kire emlékeztetsz? Arra a nagyon okos ismerősömre, aki egyszer azt mondta a felnőtt gyerekének: "Kisfiam, te olyan hülye vagy. Pedig már majdnem annyi idős vagy, mint én."
2017. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez van. Vannak ilyen hullámok. Amikor elkezdjük magunkat vagy mást nem megrelelő korúnak érezni. Lehet neki meg fordítva van.amúgy lesz negyven is és te is. Az élet ilyen.


Be azt keresd mi a megfelelő, hanem magadra figyelj, hogy mi okoz jót neked. Ha ő akkor ő.


Amúgy ez a korkülönbség nem sok. Főleg hogy a nők hamarabb akarnak fix dolgot. Ha egy korú lenne lehet az lenne a bajod, hogy még tíz évig nem akar családot.


De a kényeg még egyszer magadra figyelj. Ha nem jó szakíts akkor is ha másoknak jó lenne. Ha meg jó akkor hajrá.

2017. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Ha hirtelen zavarni kezdett ez,akkor nagyon mély érzelmek lehetnek a háttérben. Képzeld,ha szerencsés,lesz ő még 50 is...
2017. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan miért zavar a kora? Nincs olyan, hogy "csak zavar" vagy "csak úgy érzed". Miért? Csak az ideális párkapcsolatról alkotott képedet sérti az, hogy ennyi idős? Vagy úgy érzed, hogy mások furcsállják ezt? Vagy vannak >valódi< problémáitok a kapcsolatotokban, ami a barátod korára vezethető vissza (pl. te "ki akarod még élni magad", ő meg inkább megállapodna)?


Szóval én itt keresgélnék. Léteznek értelmes és valós indokok, de még több kamu és értelmetlen.

2017. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!