Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bipoláris zavarral küzdök. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borza Bálint kérdése:

Bipoláris zavarral küzdök. A párom ezt nem tudja többé elfogadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom nagyon sokat van távol, és időközben előjött ez a bipoláris zavar nálam. Sajnos mivel új keletű, még nehéz hozzászoknom magához a tudathoz is, továbbá rengeteg feszültség van bennem. Ennek következtében az elmúlt másfél hónapban rengeteget veszekedtem, magamra sem ismerek, előtte semmi bajunk nem volt.

Már a finisben vagyok, az orvosok a héten állítják be a gyógyszerem.

Ő mégis most adja fel, mikor már visszaállna minden a régi kerékvágásba, legalábbis nem lennének ilyen szintű veszekedések.

Nagyon szeretem Őt, és állítólag Ő is engem. Mit tegyek?:(



2017. aug. 8. 08:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok, ezt elfelejtettem odaírni.
2017. aug. 8. 08:12
 2/12 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal az orvoshoz, mondja el a Dr. neki, hogy ez mi mivel jár stb.
2017. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

"24 éves lány vagyok, ezt elfelejtettem odaírni." Én meg azt, hogy a Bálint női név.

31/f

2017. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt is mondd el,hogy férfi névvel vagy regisztrálva,közben meg lány vagy
2017. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Nem vagy finisben. Nagyon nem, sőt lejtő előtt állsz. Ne fogadd ely "gyógyszert".


Ingyen segítek, bármiből kinevellek, bármit megtanítok, de kérlek ne tedd tönkre életed semmit tudó barmok mérgeivel!

2017. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
A gyógyszert felejtsd el főleg ha xanax-rivó-frontin valamelyike. Csak még szarabbul leszel a rendszeres használat után, és onnantól kezdődnek a bajok újra. Neked sokkal inkább egy támogató közegre van szükséged, viszont tenni azért hogy enyhíts a problémádon csak te tudsz. A rendszeres sportolás vagy valami mozgalmas hobbi sokat segíthet rajtad.
2017. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden változásnak oka van.

Szerintem az ő távolodásának semmi köze a betegségedhez, ha azt annak hívják.

2017. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

IGen, és mire elkezd hatni az x idő.


És ne tegyél semmit, mindenkinek joga van eldönteni, együtt akar/tud-e élni egy beteg emberrel. Sokan igen, mások viszont nem.

Ennyi.


Egyébként a nővérem volt bipoláris, rémálom volt vele az "élet", míg nem állították be a gyógyszereit és kezdte el rendszeresen szedni.

Én ezek után azt mondom, soha többet nem élek együtt súlyos mentális zavarban szenvedő emberrel, mert mi is belerokkantunk a dologba.

2017. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os, a bipoláris zavar sporttal NEM legyőzhető!

Ennyi, a nővérem is sportolt, meg volt társasági élete - amikor épp nem a depresszív fázisban volt -, mégis jöttek a mániás szakaszok (mikor vagy ájulásig ébren volt, mert "pörgött"), aztán ha lecsengett, kezdődtek az öngyilkossági gondolatok meg hetekig nem is láttuk, állandóan a szobájában gubbasztott.

2017. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8, elkerülte figyelmedet, hogy eddig az volt a pasi döntése, hogy igen, most meg az, hogy nem,. a kérdés erre irányult.
2017. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!