Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a barátnőtökke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátnőtökkel, ha egy témámba nem mondaná meg az igazat és benneteket nyakik hagyna a sz. BA?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy tüske van bennem iránta. Ugyanis én kiálltam értünk és megmondtam mindenkinek a véleményemet meg hogy egyes emberek milyen dolgot követtek el ellenem és párom ellen a hátuk mögött. Erre a párom nem az hogy támogatna vagy valami hanem csak annyit mond "hagyjam ki belőle" olyan mintha csak nekem lenne fontos kiállni az igazság mellett!
2017. aug. 9. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

*szarban


Lásd a különbséget a „-ba -be” és a „-ban -ben” között!

2017. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Szarban
2017. aug. 9. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is fölösleges a kiakadás azért mert emberek ezt azt mondanak a hátam mögött vagy próbálnak keresztbe tenni. Azokat az embereket simán leépítem a baráti körömből és a továbbiakban nem foglalkozom velük. A fölösleges szócséplést keménykedést vitákat nem szeretem és elkerülöm. Gyanítom a párod is ezen az állásponton van. Emellett az se biztos hogy szerinte igazad van.
2017. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Közben rájöttem hogy az alap kérdésre nem válaszoltam. Ezért kiegészíteném és elnézést kérek.

Ha bármilyen tüske lenne bennem a párom iránt amitől úgy érzem nem tudok megszabadulni és ezért más szemmel tekintek a páromra nem gondolkoznék azon hogy mások szerint ez ami miatt tüske maradt szakító ok e mert az én személyem számára egyértelműen az és ha nem most majd hosszútávon okoz vitákat elhidegülést és végül a szakítást.

2017. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért kíváncsi lennék, hogy ő hogy látta ezt a dolgot. Alapvetően persze ki kell állni a párom mellett, de igenis léteznek annyira nevetséges, kamu vagy gyerekes civakodások is, amikből én is kimaradnék és nem hagynám magamat belezsarolni sem. Nem azt mondom, hogy ez egy ilyen komolytalan téma volt, csak azt, hogy csak a te, ismeretlen mértékben részrehajló szemszögedet ismerjük, sőt, még az sem, mert nem írtad le, hogy mi is volt ez a téma.

Szóval mi is történt?

2017. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit kellene tennie? Segítsen haragudni?
2017. aug. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!