Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hiányzik még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiányzik még a barátnőmnek az exe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátnőmmel több éve együtt vagyunk, mégis van egy exe aki néhanapján szóba kerül, még egy két romantikus pillanatban is, ilyenkor úgy hozza fel hogy mekkora szemét az exe stb miközben már legalább 6 éve annak hogy jártak...nagyon bosszantó és elkeserírő tud lenni ez egy blogján meg láttam mielőtt még összejöttünk hogy sokáig nem tudta magát túltenni rajta..:( szerintetek mit tegyek ilyen helyzetben?

2017. aug. 9. 21:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mennyire szereted ezt a lányt? Lehet, hogy segítség nélkül nem tud tovább lépni. Ha nem érzed úgy, hogy ő életed szerelme, akkor zavard vissza a volt barátjához és lépj ki a helyzetből. Ha viszont ő a társad, akkor végig kell őt kísérned a gyógyulás útján. Megrekedt a gyászmunkában. Méghozzá az elején. Azt már elfogadta, hogy megtörtént a szakítás. Ez jó. De megrekedt a kétségbeesett harag fázisában. Ezért javasoltam korábban, hogy hadd eressze ki az összes dühét. Aztán hadd élje meg a szomorúságot, az elengedést. Utána pedig meg kell tanulnia az ex nélkül élni. (Olyan értelemben, hogy nem is emlegeti). Ez az egész folyamat normálisan 1 év alatt lezajlik, ha haláleset vagy válás történt. De 6 éve húzódik. Én azt gondolom, hogy jó lenne pszichológus segítségét kérni. Gondolom kismilliószor kérted már, hogy ne beszéljen az exről. Valószínűleg ő ennyiszer meg is fogadta, hogy nem beszél róla többet. De nem képes rá. Nem rosszindulatból meg tapintatlanságból csinálja, hanem azért, mert beteg.
2017. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!