Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszti vagy jogos sérelem?

Figyelt kérdés
Előzmény: kérdeztem hogy találkozunk e, de ő nem ért rá, mert focizni ment inkább, ezért megírtam hogy szomorú vagyok amiért nem von be a programjaiba, erre nem volt reakció, így az alábbi mondattal folytattam: "Én: Kicsit azért törődhetnél a lelkemmel ha számítok neked. Pasi: Most voltam nálad. Nekem is van más programom " Ennyi. Szerintetek én reagálom túl a dolgot ha úgy érzem nem kapom meg a számomra kellő törődést, figyelmet, lévén egy kedves szó elég lett volna, vagy tényleg bunkó volt a pasi és jogos a felháborodásom? Vagy ez szimplán annyit jelent hogy nem számítok neki?

2017. aug. 10. 13:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%

Amennyiben tényleg most volt nálad, ill. amúgy találkoztok, törődik veled, szakít rád időt, egyszerűen csak nem te teszed ki az egész világát (ergo vannak barátai, hobbija is, amiket nem hanyagol miattad) akkor te vagy a figyelemhiányos, hisztis pitscha.


Ha sose von be semmibe és mindent eléd helyez, akkor jogos. Ennyiből még nem derült ki.

2017. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Maga a reakció szerintem jogos, talán annyiban hibázott, hogy tudhatná, hogy érzékenyebb vagy, ezért fogalmazhatott volna finomabban.
2017. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Tényleg nem von be semmibe, 1,5 év után nem ismerem a barátait sem a családját, mégis kitartok mellette.. Szombaton esküvőre megy, oda sem mehetek, de nyaralni eljött velem, és én spec bemutattam pár barátomnak és a családom egy részének is....
2017. aug. 10. 13:19
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rákérdeztél, hogy miért tart távol az élete többi területétől, akkor mit felelt?
2017. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Védekezik hogy úgysem élvezném a társaságot, vagy hiteget hogy ez majd változik.. 1,5 év alatt nem volt olyan alkalom ahova elvitt volna magával.
2017. aug. 10. 13:43
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért vagy vele?

Jól dug, vagy helyespasi? Komolyan kérdem...

2017. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt te tudod, hogy meddig fogadod el, hogy rejteget. Szerintem kellemetlen, én biztos nem bírnám ezt másfél évig. Nagyon sok idő.
2017. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve nem vállal fel senki előtt? Te meg még mellette vagy?
2017. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Rejteget téged az ismerősei elől, ez sose jelent jót...
2017. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Hja, türelmet tanulok.. csak kezd elfogyni sajnos. Eleinte úgy gondoltam várok rá, hátha feltámad benne is a vágy hogy normális kapcsolatban éljen velem, de a tegnapi odalökött 8 szó után végképp elbizonytalanodtam érdemes e türelmet, időt, szeretetet, odafigyelést adni valakinek, aki ha kérem sem tesz egy kedves gesztust, sőt, hisztinek minősíti hogy nem tudok felülemelkedni a hangvételen..
2017. aug. 10. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!