Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szavaz arra hogy megpróbálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szavaz arra hogy megpróbáljam? Rengeteg véleményre van szükségem mert nagyon beéghetek.

Figyelt kérdés

Háttérinfók:

Beleszerettem a suliba egy csajba, de a csaj azt mondta hogy ő csak barátságot lát köztünk és már az elején tudta hogy nem lesz ebből komolyabb.Na de én rájöttem a hétvégén hogy nem tudok csak a barátja lenni.Mármost az a kérdés hogy elmondjam-e neki hogy csak a barátja nem tudok lenni, mert nekem ennél több kell?

A tervem az hogy odamegyek hozzá félrehívom és ugyanezt a mondatot elmondom neki is és ezek után azt mondom neki hogy most megteszem azt amit már nagyon rég meg kellett volna tennem és megcsókolom.

Mert igazából a közeledéseim elég bénák voltak és semmi komolyat nem léptem, de most meglépném.

A kérdésem azonban az hogy mennyire jó ötlet ez, mert hülyét nem akarok magamból csinálni.Mert már volt egy olyan eset hogy egy lány azt mondta hogy nem akar megismerni és én meg odamentem és azt mondta hogy szerinte ő elég egyértelműen tudtomra adta hogy nem kellek neki.


2010. máj. 24. 11:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Miért ragaszkodsz olyan lányhoz aki nem ragaszkodik hozzád? Felejtsd el! Keress másikat!
2010. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon filmbéli. Nem hiszem, hogy a valóságban működne.
2010. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
szerintem ted meg :D xd
2010. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

<első vagyok>

Két tévhit: A lányokkal sokat kell "lelkizni"; A lányokért meg kell küzdeni.


Remélem segítettem

2010. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

a barát zónába vagy..

ez az eset felejtős.. keress mást (:

2010. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

sztm eléggé hülyeség.. és ha tényleg nem érdekled a csajt akkor nemhogy meghódítanád ezzel de talán mégjobban eltaszítanád inkább. elég idegesítő tud lenni mikor egy pasi nem képes felfogni hogy nem kell..


17/l

2010. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy leégeted magad :/ De hát, egyszer élünk. Ezen az alapon megpróbálhatod, de én azt ajánlom, hogy keress mást :)
2010. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Olyan srác vagy, akit a nők csak barátnak fogadnak be. Valamin változtatnod kellene. Neked kell erre rájönnöd, hogy min!
2010. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tudom,valószínűleg az a baj velem hogy nincs elég önbizalmam :/
2010. máj. 24. 11:59
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szoktok beszélgetni? Találkozni? Elmegy hozzád, vagy te őhozzá? Ha nem, akkor itt az ideje, hogy változtass :)

Beszélgess vele sokat, segits neki amiben csak tudsz... Legyél a LEGJOBB barátja... Mutasd meg neki, hogy te milyen vagy igazából, éshogy jól járna veled :)

Szerintem ne rohand le csak úgy... Várd meg a megfelelő alkalmat, mert ha elsieted, abból nem biztos, hogy jó fog kisülni...

Ha már nagyon jóban vagytok, akkor kérdezz rá, hogy mit gondolsz rólam? De ha lehet, akkor négyszemközt.. ne msn-en, vagy valami hasonló netes csevegőn... Így láthatod a mimikáját, és abból le tudod szűrni, hogy ami jót mond rólad azt tényleg úgy gondolja, vagy pedig csak azért mondja, mert nem akar megbántani...


Sok sikert hozzá :) Szurkolok neked!

14L

2010. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!