Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem szeret szinte semmilyen szexuális dolgot. Érdemes lenne egy szexuálpszichologushoz elvinni?

Figyelt kérdés
Nem szeret csókolozni (sosem szoktunk), az orális szexet utálja (odavissza is). Maga az aktus az működik heti egyszer, en többet szeretnék, de azt mondja már nem tinik vagyunk. (mindketten 26 évesek vagyunk).4 éve vagyunk együtt, de már szinte az elejétől kezdve így van (kivéve az első 3-4 hónapot). Ő jobban szereti, ha megölelem vagy simogatom a hátát és a sima puszikat. Nekem ez nagyon fura, mert nem találkoztam még ilyen pasival.Sokszor kérdeztem tőle, hogy miért nem szereti, de érdemleges választ nem adott.

2017. aug. 6. 08:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
26 évesen ilyen befásult szexuális életet? Akkor mi lesz veletek 10 év múlva? Gondolj bele, tuti csalni fogod szeretővel, ha együtt maradtok addig. Nem lehet, hogy már nem kíván?
2017. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez gáz.Nagyon.De ha közel 4 éve jó neked így akkor erre a kis időre már minek problémázni :D
2017. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gondolj bele, hogy évek múlva még ennyi se lesz köztetek Ő miatta. És akkor megcsalod vagy szex nélkül élsz majd?

Beszélj vele az okokról! Ha nem változik és még a szándékát sem látod, akkor keress egy másik pasit! Nem hinném, hogy érdemes lenne miatta feláldozni az egyetlen életedet!

2017. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kíván mert maga a szex működik csak ez a körites nem... Nem jó igy persze csak probalom elfogadni, hogy ilyen. Csak ugy egyre nehezebb, mindig előjön, hogy uristen nekem igy kell majd leélnem az életem, utana meg elhesegetem ezeket a gondolatokat
2017. aug. 6. 09:12
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem ! ;)
2017. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
:D ilyen pasit keresel?
2017. aug. 6. 09:28
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

A szexuális igények különbözőek, Ő ezt igényli, Te pedig vagy elfogadod, vagy emiatt lezárod a kapcsolatot.


Az viszont furcsa,hogy az első pár hónapban ez nem így volt, tehát vélhetőleg akkor az újdonság varázsával hatottál rá, ami mára már elmúlhatott.

2017. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az első 3-4 honap abban különbözött, hogy heti többször szeretkeztünk, meg csokoloztunk. A többi már akkor sem volt
2017. aug. 6. 09:47
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem így kell leélni az életed, ettől csak rosszabb lesz később!
2017. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha kedves,rendes pasi akor mit akarsz még?....


Szájhigiéniád,intim területen minden oké?- mert nekem nőként is nagyon érzékeny az orrom és ezek fontos dolgok..... /N.

2017. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!