Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni? Tegnap szakítottunk.

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatnak lett vége tegnap, igaz hogy már nem volt semmi sem a régi, de nagyon fáj. Ő volt az első igazi szerelmem és nem tudok olyat mondani, akit még tudnék így szeretni.
2010. máj. 24. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Elteleik egy hét,és sokkal könnyebb lesz.Vagy ha van értelme folytatni,akkor meg kell próbálni.Ha meg nincs,akkor mással majd sokkal boldogabb leszel.Az idő segít,más nem.És a megszokás miatt,mert eddig itt volt,és most hirtelen nincs többé nem szabad folytatni,mert ez az érzés enyhülni fog.
2010. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én első igaz szerelmemmel 3 évig voltunk együtt. Fél év kellett ahhoz hogy kiheverjem, további fél év kellett ahhoz hogy "rendbe jöjjek". Így visszagondolva hülye voltam. Sokkal kevesebb idő alatt is fel lehet dolgozni az ilyen szakításokat. Azóta mással is előfordult az ilyen, de sokkal kevesebb idő is elég már. Persze nem azért mert őket nem szerettem, hanem mert másképp szemlélem a dolgokat.
2010. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg pont ellentettje voltam. Általában a szakításokat 2-3 hét után kezdtem el túlélni. 1 hónap után bulizni jártam, szórakoztam és keresgéltem amennyire tudtam. Aztán vártam a következőt. Most meg egy hónapja elment a párom. Nincs kedvem semmihez és senkihez. Melózni járok, egy-két barátnővel beszélgetek, de bulizni nem tudok. Elmentem, megpróbáltam, de 20 perc után haza kellett jönnöm,mert nem éreztem jól magam. Úgy gondolom,hogy most voltam/vagyok életemben először igazán szerelmes. De már késő:(
2010. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az idő segít csak.nameg persze a barátok ,és ha sokat mozdulsz ki,próbálod kerülni az olyan dolgokat,ami rá emlékesztet.
2010. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom elkerülni őt. Közel lakunk, ezért sokszor egy busszal járunk haza, és egy iskolába is járunk, barátaim pedig az ő osztályában is vannak, és nem szeretném őket hanyagolni...
2010. máj. 24. 12:40
 6/8 anonim válasza:

nálunk 7,5 év után jött egy 6 ével idősebb fickó, aki jobb volt nálam, pedig már eljegyzést fontolgattam. aztán felhivott telefonon(!), hogy vége.

Az idő fogja megoldani más nem, no meg uj kapcsolat. Nekem 1 év alatt nem sikerült feldolgozni, minden nap gondolok rá, most egy hét alatt minden este vele álmodtam. Bár talán ugy érzem kész lennék egy uj kapcsolatra és hál'istennek van is lehetőségem.

Kellene a környezetváltozás is, mert minden rá fog emékeztetni. A közös barátokról lemondhtasz nem fog menni, hacsak békével és barátsággal nem tudtok elválni. Amig nem jön más a helyébe aki képes feledtetni, addig nem is lesz könnyű, ezért kéne más környezet is.

Nálunk ezért ment az exemnek a felejtés, hisz neki ott volt az uj fickó, de nehéz volt ugy felejtenem, hogy én a megszokott dolgokban maradtam, hisz minden rá emlékeztetett. Na mindegy nem sajnáltatni akarom magam, csak jelezni, hogy nem lesz könnyű, persze lehet Te erősebb jellem vagy. Az elején nehéz, aztán majd halványodnak a dolgok. Legyél sokat a barátokkal. Én az exemmel együtt a barátokat is elvesztettem, ugyhogy szivás volt az utóbbi egy évem ilyen téren, de nagyon...

Sok sikert! kitartás! Én együtt érzek Veled.

Majd jön jobb meglátod!

2010. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy barátok leszünk (amik amúgy sosem voltunk). Eddig nekem egész jól ment, csak félek attól, hogy azért mondja hogy lerázzon. Én amíg nem lesz másik párunk, addig el tudom képzelni, hogy jóban maradjunk, mivel sok ellenkező nemű barátom van.. De az, hogy még egy társasággal járjunk el, az már lehetetlen felőlem.
2010. máj. 24. 13:32
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok.

Nem tudom milyen gyakran tartjátok a kapcsolatot vagy hogy terveztétek. Nekem azt mondta az exem hogy majd havonta keres. Hát 1 év alatt küldött karácsonykor egy sms-t meg a szülinapomon névnapomon. ennyi. Persze én meg viszont küldtem. Szerintem jobb is. Csak nehezebb lenne ha tartanánk a kapcsolatot. És szerintem nálatok is könnyebb lesz, ha nem beszélsz vele. Pláne az fog szarul esni, ha meg tudod h van már vkije, esetleg neked nincs. Arról nem is beszélve ha majd látod őket.

Én azt mondom, jobb ha hagyod Őt, ne foglalkozz vele, keress egy jó pasit, akivel jobban összejöttök. Hidd el nincs olyan h nem fogsz úgy szeretni mást mint őt. Én is azt hittem, hogy nem fogk rá nézni más nőre...

Csak az a baj, hogy ehhez a szarakodáshoz túl rövid az élet...

én most elnyavajogtam egy évet az életemből ha ugy vesszük, lehet azóta már rózsaszinbe látnám a világot egy tök jó fej csajszi mellett, ha nem gubózok ehelyett inkább be. Szóval ne csináld azt amit én. Hagyj egy kis időt ennek az egésznek aztán indulhat a buli, a barátok (nagyon fontosak!!! ) és örülj minden napnak, élvezd ki! Bár ugy is mindenki a saját hibáiból tanul...remélem hallgastz rám.

Ami nem öl meg az erősít...

ez egy nagyon jó tanulós kapcsolat volt nektek. Mindketten belekóstoltatok egy olyan dologhba, hogy hosszabb ideig hogyan lehet élni valaki mellett. Ezt a tudást a következő kapcsolatban kell felhasználnod, hogy az még jobb legyen mint az előző és így ujra rátalálj az igaz szerelemre, mert lehet nem jön egyből, mint a mesében...

apropó mese. Érdekes, hogy a filmek legtöbbször arról szólnak, hogy milyen jó ismerkedni, szerelmesnek lenni, randizni stb. és itt vége is a filmnek. Arról már nincs szó, hogy utána együtt is kell élni. Pedig az lenne a lényeg. Ahogy Csernus úr mondja a kapcsolatot ápolni kell, mint egy virágot, méghozzá mindkét félnek. Ha az egyik nem locsolja ezt a virágot az szépen, de biztosan elhervad. Az elkövetkezendő kapcsolatnál erre mindenképp figyelj oda. (persze ezzel nem azt feltételezem, hogy Te lennél az oka a mostani szakitásnak)


Nem szabad nagyon elszontyolodni. Az fog neked is erőt adni és másokban is elismerést kiváltani feléd, hogy a bukás után miként állsz talpra. Azt a legnehezebb. Ha eléred, erős vagy.


Na mostmár lelövöm magam...(mármint abbahagytam XD )

2010. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!