Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám szólt a barátom, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám szólt a barátom, hogy túl sok a szeretet amit adok. Fiúk, nem szerettek szeretve lenni?

Figyelt kérdés
Sokszor megpusziltam a száját,az arcát,megsimogattam a haját és szerettem hozzábújni.Nekem az nem kapcsolat,ha csak ülünk egymás mellett és nem érhetek hozzá.
2010. máj. 24. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Engem ez csak olyankor zavart, ha a lányt nem szerettem igazán.


27/F

2010. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"túl sok a szeretet amit adok"

Erre én szakítanék. Számomra az jönne le, hogy nem szeret már annyira, és sok neki a törődésem. Pedig egy igazi szerelemben pont a törődés az, amiből sosem elég.

2010. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerinted nem lehet, hogy az a baj, hogy már inkább csak nyűg vagy neki?

Mert nem hinném, hogy bárkinek is gondot okozna ha a barátnője puszit ad neki vagy megsimogatja.

2010. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de nekem is ez volt a gondom az egyik ex barátommal.Én csak azt nem szerettem mikor ezeket a dolgokat fényes nappal az utcán csinálja, mert ezek a "magán" dolgaink.Viszont nálam eltúlozta ezt a szeretet de te normális dolgokat csinálsz amiben semmi nincs és aranyos tud lenni mikor két pár aranyosan elvan és nem falja egymást :)Csináld azt hogy visszafogod magad egy kicsit és majd megnézed hogyan reagál rá.
2010. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

És beszélgetni szoktatok például? Mert nekem meg az nem kapcsolat, hogy nyaljuk-faljuk egymást, amúgy meg semmi komolyról nem beszélünk, hanem annyiban merül ki az egész, hogy jaj de szépvagy, jajde szeretlek, jajde satöbbi... Két ember kapcsolata nem elég, ha csak a "szeretetről" és annak a kifejezéséről szól!

19/L

2010. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én se nagyon bírom ha ölelgetnek meg eláraszt valaki a nagy szeretetével.Egyszerűen ilyen vagyok,lehet ő is ilyen.
2010. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért írtam múlt időben mindent,mert már szakítottam vele.Meg akartam vele beszélni,aztán azt mondta fáradt,meg ő nem romantikus tipus.Aztán később meg hiányzott neki,hogy nem közeledek annyit,emlékeztettem mit mondott,mire ő már nem is emlkezett.:-S

Csak arra lennék kiváncsi,hogy a következő kapcsolatomban nyugodtan kimutathatom az érzéseimet,vagy ne?

2010. máj. 24. 13:39
 8/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, minek "csalj" magaddal kapcsolatban hisz ilyen vagy, nem? Ha szeret elfogad akárhogy, és nem azért, de amit leírtál, nem hinném, hogy túlzásba vittél bármit is.
2010. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem vittem túlzásba.Nyílt utcán pl. soha,csak fogtuk egymás kezét és sétáltunk.
2010. máj. 24. 13:45
 10/19 anonim ***** válasza:
igazad van
2010. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!