Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés
Együtt élek a barátnőmmel, de annyira nem izgatja a szex, hogy mostanában inkább nem is próbálkozok. Tegnap találkoztam valakivel, akivel flörtöltem és annyira felizgatott a dolog, hogy lefekvés előtt kivertem az élményre, mert tudtam, hogy normál szex a barátnőmmel úgyse lesz. Mondanom sem kell, hogy baromi nagyot élveztem és természetesen szex sem volt... Mindig akad kifogás. 25 vagyok, ő pedig 22. Szakítanom kéne vele?

2016. okt. 11. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet más veri neki, nem?
2016. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Első körben megpróbálnám tisztázni, hogy mi okozza a problémát, és kideríteni, hogy orvosolható-e.

Általában az szokott lenni a gond, hogy

1. A nő nem élvezi a szexet, ezért nem vágyik rá - akkor nyilván arra kellene törekedni, hogy élvezze

2. Ha egy nő élvezi is a szexet, nem úgy működik a libidónk, mint a férfiaké, hogy este a párunk mellé bújunk és máris jön a vágy... bár megjegyzem, hogy te is arra izgultál fel, hogy flörtöltél valakivel. A barátnőddel szoktál flörtölni? Mert nem ártana... Tudod, udvarlás, kedveskedés, figyelmesség, bókok, flörtölgetős üzenetek... Nekem például extra libidóm tud lenni és élvezem is a szexet, de ha a párom elhanyagolja magát a kapcsolatot, akkor nem kívánom meg estére.

3. Sokszor a szexhiány hátterében megoldatlan konfliktusok, belső feszültségek állnak. Ezeket célszerű tisztázni és akkor helyreállhat a szexuális élet is.


Persze megteheted azt is, hogy azt mondod: neked kevés, ami van, és keresel mást. Viszont a tapasztalat az, hogy ha valaki nem törekszik a problémák hatékony megoldására, akkor a következő kapcsolatában/kapcsolataiban is előjönnek ugyanazok a nehézségek. Szóval jobb megoldani, és csak akkor kilépni, ha bebizonyosodik, hogy a másik fél egyáltalán nem partner a megoldáskeresésben.

2016. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miert nem kerdezed meg tole hogy miert van az hogy nem akar szexelni?
2016. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

2-es olyan szépen megfogalmaztad ezt, hogy gyakorlatilag rá is világítottál, hogy vajon sokszor én mirét nem kívánom mega párom. én 27 éves nő vagyok, és valóban: akkor nem kívánom annyira őt, amikor a kapcsolatot elhanyagolja.

Kérdező: ha nem akarsz sorozatosan befürdeni a nőkkel, akkor ne a szakítást fontolgasd, hanem vedd sorra amiket a 2-es válaszadó írt, mert minden szava igaz. lehet, hogy nem élvezi veled a szexet a barátnőd! ez nem sértés, hanem pl az én pasimat is elég erősen rá kellett vezetni, hogy az ütvefúró stílusú szex sehogyan nem izgat fel. Ő azt hitte ez nekem jó...pedig semmi élvezetet nem találok benne. Ellenben ha lassan csinálja, egyszerűen imádom, és bevallotta hogy így ő is sokkal jobban szereti. Tehát majdnem egy tévhit miatt gondoltam azt róla, hogy ő meg én nem illünk össze. Közben egyszerűen korábban senki nem mondta el neki azt, hogy ezt általában senki nem élvezi (most ne menjünk bele ha valaki igen).

2016. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerős....Dobd ki a francba! Sajnos nálam nem olyan egyszerű....De ti még nem vagytok megházasodva, nincs gyerek, stb:)
2016. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es olyan szépen téved, hogy öröm olvasni :D Honnan tudja, mi volt a kérdezőéknél az előzmény?

Például nálunk én voltam a mozgatórugó egy idő után mert a párom elkezdett szarni bele, elkényelmesedett, aztán a szex is elmaradt, én próbálkoztam, csábítgattam, türelemmel, de csak eltaszítottam vele. Ha konkrétan kérdeztem mi van, leterelt, hónapok alatt szedtem ki belőle hogy valami teszetosza barmság miatt nem szexelünk (az én hibám persze:)), holott én (egy határig persze, nem vagyok csicska se kapcsolatfüggő) megtettem mindent hogy visszahozzam a tüzet (nem vagyok már mai csirke, van tapasztalatom). Én megértem a kérdezőt, így élni nagyon rossz....

2016. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah utolsó, csak előbb olvasd el, hogy mit írt a 2-es, mert a többek közt azt is belefoglalta a mondanivalójába amit te írtál, azaz, hogy egy megoldatlan konfliktus a háttéroka, most az lényegtelen, hogy mekkora problémáról van szó, mert ami neked kicsi, az lehet hogy a párnak nagy probléma.
2016. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!