Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertodtem meg?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kocsmazni a haverokkal, baratnom is elkisert. Az a helyzet, hogy o ott osszefutott valami lanyismerosokkel, akikkel fiuk is voltak, igy o az ismeroseihez tarsult kicsit. Amikor odamentem hozza 20 p mulva, ledobbentem, hogy mar kicsit reszeg, es valamelyik srac veletlen raontotte a piajat. Haza akartam vinni, de ellenkezett es megint hozzajuk csatlakozott. Kesobb azt lattam, hogy felkelt es elindult valahova, ot kovette egy srac aki mellette ult. Na 5 perc utan felalltam, es elkezdtem keresni, mosdoban nem volt, sehol nem lattam. Egyik ismerosomet aki a bejaratnal ult azt mondta, elment egy lannyal es ket fiuval. Ugy 5 perc mulva megjelent a bejaraton egyedul, es mondta egy ismeroset kiserte el a villamoshoz. (Kerdeztem a sracokrol, azt mondta ok a pulthoz mentek.) Kesobb kiderult, hogy elvileg lany ismerost kisert el. Haza akartam vinni, de nem nagyon akart tovabbra sem, es vagy 100x elmondta, hogy mennyire fontos vagyok neki es szeret, es tenyleg nem csinalt semmit. Mondtam oke, igy maradtunk meg egy orat kb. Abban az egy oraban en js betarsultam a haverjaimmal a tobbiekhez, es nagyon felidegesitett a baratnom. Ahelyett hogy mellettem allt volna, sokszor arrebb ment mas sracokkal beszelni, eleg kozelrol. Vegen alig tudtam elhuzni az egyik gyerektol annyira maradni akart, de nekem nagyon betelt a pohar. Hazavittem (nem ittam alkoholt), es ott szomorkodott nekem vegig, hogy mi a bajom, ne legyek ra merges stb. Kerdezte is, ugye nem fogok vele szakitani, mert nagyon nem akarja, hogy elvaljanak utjaink. (Elvileg mar nem volt reszeg, mert keveset ivott, csak jol megerezte, mert honapok ota nem fogyasztott alkoholt..) Viszonylag friss a kapcsolat, masfel honapos, de nagyon eretlen nokent viselkedett, nem gondoltam volna, hogy ilyen. Pedig o szokott engem felteni mindig, hogy ne mas lanyt talaljak. (Teljesen alaptalanul, mert en alig beszelek mas lannyal) Mt csinaljak? 20 evesek vagyunk
2017. aug. 12. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát, szerintem egy kicsit eltúloztad.
2017. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Volt ilyen baratnom, tarsasagban en voltam neki a legutolso, szo nelkul idonkent lelepett, mas fiuknak jatszotta az agyat. Szakits vele, nem lesz jobb.
2017. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hozzatennem, hogy a haverjaim is meglepodtek, ok is kiakadtak volna a helyemben, allitasuk szerint..
2017. aug. 12. 17:02
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Azért az ő verzióját is meghallgatnám. Azért az is túlzás hogy nem állhat szóba másokkal, ha nem szűri velük össze a levet. Én egyetemen olyan szakon tanulok ahol jóval több van az ellenkező nemből, tehát a barátaim jó része is ellenkező nemű.


Ha ilyen van és zavar, én azt csinálnám, hogy elkezdek én is lányokkal beszélgetni. Ha nem zavarja akkor annál jobb, ha zavarja, akkor pedig visszajön.

2017. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Újabb ékes példa, hogy miért nem kellene fiatal pároknak együtt menni szórakozni. Ez szerintem tipikusan olyan program, amit külön célszerű csinálni, csak haverokkal (de mindenki maga tudja, hangsúlyozom, ez csak a magánvéleményem). Nem megyek kocsmázni a barátnőmmel/barátommal.
2017. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#3-as!

Kerlek ne erts felre, nem vagyok feltekeny tipus, de azert amit muvelt elegge kiverte a biztositekot nalam.

2017. aug. 12. 17:18
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Jogosnak jogos, csak hát ezen megsértődni teljesen értelmetlen, ahogy a kapcsolatotok is az, már ha ezt egyáltalán annak lehet nevezni. Kár erre energiát pazarolni, egy ilyen embertől bármit is számon kérni kb. olyan, mintha a kígyónál reklamálnál, hogy miért van méregfoga.
2017. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Neked mennyire zavaró? Bár, még rövid ideje ismered, nem tudhatod milyen. Az én párom is alig foglalkozik velem társaságban, mert szeret központba lenni, a társaság közepe.

Ettől még soha nem adott okot féltékenységre. Így érzi jól magát társaságban. Mondjuk én már sok éve ismerem és tudom, hogy ő ilyen. Na és nem azért csinálja, hogy bárkivel is ágyba bújjon.

2017. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

#5 Nem, ez annak az ékes példája, hogy vannak hülye emberek.

Viszont őszintén szólva ebben a sztoriban nem látom, ki az, vagy inkább ki az jobban, mert egyikőtök viselkedése sem tűnik valami érettnek a leírás alapján, kérdező.

2017. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8-as!


Egyáltalán nem zavar az, ha más srácokkal beszél. Eddig se zavart, legyen az közösségi oldalakon vagy nem. De ennek a módja az, ami felpumpálta az agyamat.

2017. aug. 12. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!