Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertodtem meg a baratomra?

Figyelt kérdés

A szitu az volt hogy ismerős párnak megszuletett a babaja es ma delutan mentünk megnezni a csoppseget. Azonban egy másik pár szintén bejelentkezett hozzajuk mára... A probléma az hogy én ezt a párt ruhellem mert régebben együtt laktunk velük es nagyon nagyon csúnyán ért véget a viszonyunk amibe nem megyek bele. A lényeg hogy en semmilyen körülmények kozott nem vagyok.velük hajlandó talalkozni. Barátom tudott róla ho gy az ominozus pár is megy de nekem nem szólt róla!!!!!!!! Pedig pontosan tudja hogy érzek irántuk....

Ott derült ki a friss babas párnal hogy.nemsokára érkeznek.

Ott.náluk nem akadtam ki de mikor hátsó ajtónál ők megjelentek akkor én az elso ajtón tavoztam. Kissé bunko voltam a vendeglatokkal emiatt.mert nem köszöntem el rendesen. De nagyon mérges voltam.

Barátom még maradt a lakasban.pár percig es elkoszont majd a kocsiban nagyon nagyon csúnyán összevesztünk.

Es most.ő is total be van sértődve rám!!!!!!!!!!

De pontosan tudja mennyire érzékenyen érint ez a dolog.engem... Mennyire MegbAntott engem az a másik.pár es mégsem szolt róla.

Most szerintetek ez így rendben van????


2015. máj. 30. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit adsz, ha ez végigolvasom?

Mondjad mid van!:p

2015. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Végülis igazad van, ha barátod tudott róla. De tény, hogy udvariatlan voltál nagyon. Pàr percet még kibírtál volna és eljöhettetek volna úgy is, hogy most hagyunk titeket másokkal is foglalkozni. :) De lehet h a páros békíteni akart?!
2015. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, milyen jó okkal romlott meg a kapcsolat azzal a párral, egy hisztis kölyök nem csinál olyat, hogy kivonul a vendégségből, pláne nem, mikor direkt neki mutatják be az újszülött gyereket.. Valószínűleg a párod úgy gondolta, felnőttként tudod legalább akkor kezelni a szituációt, ha kész tények elé vagy állítva. Nem szép dolog, de gondolom ezt látta egyetlen lehetőségek, hogy ne uralkodjon el rajtad a hisztis liba éned. Hát nem talált. Megszégyenítetted őt, megaláztad saját magad, megbántottad a vendéglátókat, a másik pár pedig valószínűleg csak ült, és röhögött, hogy milyen hülyét csináltál magadból. Gratulálok.
2015. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

utolsó nagyon kellemetlenül betaláltál, igazad van sajnos teljesen hülyét csináltam magamból.

de én nem tudok túllépni a múltbéli dolgokon, hiszti vagy nem, nem bírok velük egy levegőt szívni. amit barátom tudott jól és mégis hagyta, hogy így elmenjünk hozzájuk.

bunkó voltam a vendéglátokkal, és hisztis liba igen bevallom. felemelt fejjel is kiléphettem volna az ajtón de ellepte az agyam valami sötét köd. :(

2015. máj. 30. 20:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy felháborodva a barátodra, viszont tűrni kellett volna és majd utána jól leb-szni, hogy mekkora szemét, hogy tudott róla és nem szólt...Akkor te jöttél volna jól ki belőle. Igy viszont csak beégetted magad.
2015. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

DE pont az a lényege hogy tűrtem. A babás párnál nem akadtam ki csak mikor mondta az apuka hogy nemsokára jönnek ők is akkor elsápadtan mondtam hogy hát én erről nem tudtam. és mondta hogy barátomnak ő ezt 4x megírta. de nem veszekedtem én ott vele. csak mondta az anyuka hogy ő mondta az ominózus párnak hogy akkor jöhetnek de ne legyen veszekedés. én meg mondtam hogy én nem veszekszem mert én látni sem akarom őket eleve.

és mikor kopogtattak a hátsó ajtón akkor én mondtam hogy én akkor most elmennék. barátom még mondta hogy várjunk picit blabla én meg mondtam hogy nem várok és elköszöntöm anyukától gyorsan és kimentem. megvártam a kocsiban.

bármennyire tudom hogy viselkedhettem volna "felnőttebbként" vagyis köszönni illedelmesen a gyűlölt párnak majd szépen elköszönni a babáséktól és úgy távozni nem szélsebesen kislisszanni az ajtón de nem egyszerűen annyira haragszom most rá emiatt hogy nem érdekel a viselkedésem.

most fontolóra vettem hogy szakítok vele. illetve nagyon esélyesnek érzem ezt főleg mivel bocsánatot sem kér, sőt még ő játssza a sértődöttet.

2015. máj. 30. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmm.. Ezt igy leírva szerintem igazad van. Én azt hittem, hogy se szó, se beszéd kiszöktél. De végülis megmagyaráztad a helyzetet és elköszöntél. A barátod meg egy tapló. Nincs igaza. Tudta a véleményed és teljes mértékben le.szarta, nem tisztelt meg annyival, hogy te dönthess. Az ő hibája. Belekényszerített egy olyan szituációba, amiről nagyon is jól tudta, hogy ez lesz, különben elmondta volna, hogy fel tudj legalább készülni rá vagy eldönthesd akarsz-e így is menni. Ha nem sejtette volna, hogy ennyire ki fogsz akadni, akkor nyilván elmondja, kik lesznek még ott.

Legalábbis az én logikám szerint.

2015. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*vagyis tudta, hogy így fogsz reagálni, de abban bízott, hogy ha már bele vagy kényszerítve a helyzetbe, akkor majd inkább eltűröd. Nem jött be.
2015. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem teljesen jogosan vagy kiakadva. És szó ami szó én is ugyanígy viselkedtem volna ha sarokba szorítanak! Csak nem te is skorpió vagy? :)
2016. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó, ez vicce, mert skorpió vagyok :D
2016. aug. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!