Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel nála?

Figyelt kérdés
A párom első benyomásra kedves, tisztelettudó férfinak tűnik, ezt a látszatot még a szakmája is csak hitelessé teszi.. Lassan egy éve vagyunk együtt, az eleje szerelem volt, majd előkerült az exe akivel részegen váltott megdöbbentő üzeneteket. Noha azóta sem tudom megbocsátani neki, de szemet hunytam felette. (Nem nagyon próbálta jóvá tenni, egy bocsival elintézte, majd közölte, hogy ezt megbánta, mit akarok még..?) Azóta én persze sokkal gyanakvóbb vagyok, ugrok sok dologra mert ezt tette velem korábban. Persze beszélni nem lehet vele, közölte, hogy már rég túl vagyunk ezen és nem kíváncsi a hülyeségemre. Sosem járunk sehova, mert neki épp nincs kedve csak fekszik folyton(itt is lakik vagy anyjánál ha már unja). Én mennék mindig mindenhova. Folyton beleszól az életembe, a munkámba a családomat kritizálja, mit hogy kellene csinálnia mindenkinek és mindenki szarul csinál mindent. Állandóan csak megbánt ostobának, hülyének nevez, aki össze vissza beszél és fel sem fogja amit ő mond. Én már nem merek válaszolni neki, mert teljesen belémbeszéli, hogy egy életképtelen vagyok. Hozzáteszem jó munkám van, magas beosztás stb. A hallgatásomra most azt találta ki, hogy próbálom játszani azt, hogy okosabb vagyok nála és nem mondok semmit, de moderálnia kell magát, hogy ne röhögjön ki, mert látja hogy azt sem tudom miről beszél. Nem volt baj az önbizalmammal és ezt a munkám rakta helyre, hogy olyan pozícióba kerültem rövid időn belül amit a régebb óta ott lévő kollégák nem teljesítettek. Viszont már teljesen belémbeszélte, hogy olyan alapvető gondok vannak velem, amiről már kezdem azt hinni, hogy a munkámban is egy szerencsétlenség vagyok és nem is értem miért én vagyok ebben a pozícióban. Tegnap kutyasétáltatás közben otthagyott mondván, hogy még azt sem tudom sétáltatni ez odaáig fajult, hogy megráncigált az utcán.(elkapta a karom, kék zöld vagyok) itthon persze sirtam és elakartam menni aludni anyámhoz, közölte hogy ne színészkedjek otthon mert én megtehetem.. majd bezárt a szobába miközben levegőt alig kaptam, hogy nem megyek sehova majd itt lenyugszom, meg nézzek magamra mélyen, és magamat kellene helyreraknom. Én már nem bírom ezt az érzelmi zsarolást pedig nagyon szeretem őt amikor normális. Egyébként a családom szerint se stimmel valami, de én még próbálom elhinni, hogy lehet jó minden, mint az elején. Szerintetek ezt hogy lehet kezelni?
2017. aug. 14. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lelépni mielőbb! Ilyen életet akarsz? Ahol semmibe vagy véve és bántalmaznak?! Ez egy bántalmazó kapcsolat! Verbálisan és most már fizikálisan is tönkretesz!!! Lépj le azonnal, amint nincs otthon. Cuccokat összepakolni és tipli! Te egy okos és talpraesett nő vagy, a családod melletted fog állni!
2017. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet kezelni. Vegre osszekapod magadat az agyhelyednel fogva, es elolvasod, amit leirtal ide, es rajossz, hogy teged epp bantalmaznak. Szerelemnek ehhez mar kozr sincs. Egyedul azert vagy valoban ostoba mert nem ba-szod paros labbal ezt a lonivalo ferget.
2017. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lépj le mielőbb...

Nagy baj lesz belőle.

Már tettlegességig fajult, vele maradtál most már azt hiszi ezt is megteheti akármikor, mint a szavakkal bántalmazást. Eszedbe sem jut, hogy mielőbb szakíts? Még mielőtt megver?

2017. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ö nem fog megvaltozni. Hagyd ott. De ugy szakits vele, hogy nem kettesben vagytok, nehogy bantson. Valoszinü neki vannak önertekelesi problemai azert huz le teged. Velem az ex csinalta: ezt ugysem tudod, neked ugysem sikerül, en annyira ügyes vagyok, bezzeg te...

Jobban jarsz, ha elhagyod.

2017. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

elég ostoba vagy ha vele vagy

teljesen mindegy mitől defektes, ott kell hagyni a fenébe

2017. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sajnállak, amiért olyan magasan van az ingerküszöböd, hogy nem csalódtál még benne mindig. Mégis mi tart mellette? A magánytól való félelem? Szerinted nem találnál mást, jobbat? Ne tedd tönkre magad, ne hagyd, hogy lerombolja az önértékelésedet. Azonnal hagyd ott a fenébe, bármilyen nehéznek tűnik. Csak abba gondolj bele, hogy ha most ilyen, milyen lesz később? Így szeretnéd leélni az életedet, egy ilyen férfi mellett? Aki lehülyéz, megrángat, kritizálja a családodat? Ez egy szerencsétlen idegbeteg. Egy jó kapcsolat nem ilyen? Hol a szeretet, hol a tisztelet, a rajongás, a megbecsülés az ő részéről? Hol vannak ezek, amik egy kapcsolat alapját képzik?
2017. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszabb ***** válasza:
57%
Csodálkozom, hogy még együtt vagy vele. Felső beosztású, diplomás, tanult, művelt stb. nőként fel kéne fognod végre, hogy ideje lelépni.
2017. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a leírásodat olvasd el úgy, hogy gondold azt, egy ismeretlen, intelligens nő írta...mit tennél a helyében, mit gondolnál a párjáról? Ne viccelj, ezt qrva gyorsan be kell fejezni. A párodnak komoly személyiségzavarai vannak, nem vicc...
2017. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt dolgom ilyennel. Minden kapcsolatot szakíts meg vele. De készülj arra, hogy nem fog leállni még utána sem.
2017. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez lenne a szeretet? Így viselkedik szerinted az, aki szeret téged? Tárgyiasítva vagy, uralkodik feletted, elnyom, semmibe néz és nem tisztel. Leépíti az önbizalmad, hülyeként kezel és alárendeltje vagy. Mit szeretnél még? Ez bántalmazó kapcsolat, eddig lelkileg volt az, most hogy már rángat is fizikailag is bántalmazhat. Meddig akarsz várni? Szerinted megváltozik? És ha megváltozik, akkor ezt törlöd és új lappal minta párkapcsolatotok lesz? Szedd össze magad, csomagolj és lépj le. Szakíts meg minden kapcsolatot vele és készülj fel arra, hogy valószínűleg zaklatni fog még egy darabig vagy még utoljára beléd rúg párszor.
2017. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!