Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel nála?

Figyelt kérdés
A párom első benyomásra kedves, tisztelettudó férfinak tűnik, ezt a látszatot még a szakmája is csak hitelessé teszi.. Lassan egy éve vagyunk együtt, az eleje szerelem volt, majd előkerült az exe akivel részegen váltott megdöbbentő üzeneteket. Noha azóta sem tudom megbocsátani neki, de szemet hunytam felette. (Nem nagyon próbálta jóvá tenni, egy bocsival elintézte, majd közölte, hogy ezt megbánta, mit akarok még..?) Azóta én persze sokkal gyanakvóbb vagyok, ugrok sok dologra mert ezt tette velem korábban. Persze beszélni nem lehet vele, közölte, hogy már rég túl vagyunk ezen és nem kíváncsi a hülyeségemre. Sosem járunk sehova, mert neki épp nincs kedve csak fekszik folyton(itt is lakik vagy anyjánál ha már unja). Én mennék mindig mindenhova. Folyton beleszól az életembe, a munkámba a családomat kritizálja, mit hogy kellene csinálnia mindenkinek és mindenki szarul csinál mindent. Állandóan csak megbánt ostobának, hülyének nevez, aki össze vissza beszél és fel sem fogja amit ő mond. Én már nem merek válaszolni neki, mert teljesen belémbeszéli, hogy egy életképtelen vagyok. Hozzáteszem jó munkám van, magas beosztás stb. A hallgatásomra most azt találta ki, hogy próbálom játszani azt, hogy okosabb vagyok nála és nem mondok semmit, de moderálnia kell magát, hogy ne röhögjön ki, mert látja hogy azt sem tudom miről beszél. Nem volt baj az önbizalmammal és ezt a munkám rakta helyre, hogy olyan pozícióba kerültem rövid időn belül amit a régebb óta ott lévő kollégák nem teljesítettek. Viszont már teljesen belémbeszélte, hogy olyan alapvető gondok vannak velem, amiről már kezdem azt hinni, hogy a munkámban is egy szerencsétlenség vagyok és nem is értem miért én vagyok ebben a pozícióban. Tegnap kutyasétáltatás közben otthagyott mondván, hogy még azt sem tudom sétáltatni ez odaáig fajult, hogy megráncigált az utcán.(elkapta a karom, kék zöld vagyok) itthon persze sirtam és elakartam menni aludni anyámhoz, közölte hogy ne színészkedjek otthon mert én megtehetem.. majd bezárt a szobába miközben levegőt alig kaptam, hogy nem megyek sehova majd itt lenyugszom, meg nézzek magamra mélyen, és magamat kellene helyreraknom. Én már nem bírom ezt az érzelmi zsarolást pedig nagyon szeretem őt amikor normális. Egyébként a családom szerint se stimmel valami, de én még próbálom elhinni, hogy lehet jó minden, mint az elején. Szerintetek ezt hogy lehet kezelni?
2017. aug. 14. 07:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valami nagyon nem stimmel nála! Hihettlen hogy ezek után ezt még megkérdezed. Egy bántalmazó kapcsolatban élsz, ami már fizikálisan is jelen van, lassan a pofonok is röpködni fognak, és arról is meg fog győzni (vagy meg akar), hogy megérdemelted mert olyan vagy.. .

Ezt csak úgy lehet kezelni, ha elhagyod.

Nem tudom hol laksz, laktok, nálad, mert úgy vettem ki? Vagy közös albérlet? Ha nálad,az akkor a kicsit nehezebbik helyzet, jobb lenne ha neked kellene csak odébb állni és nem őt kirakni.

De meg kell tenned, nem fog változni, minden egyre jobban eldurvul majd ahogy eddig is történt.

Az a lényeg, hogy ne legyél egyedül mikor szakítasz vele és kiköltözteted, mert valószínüleg nem fogja hagyni és csúnyán eljár majd a keze. Hívd át a családod vagy a barátaid, és tegyétek ki, cseréltess zárat, és az is megoldás lenne ha egy ideig visszaköltöznél a szüleidhez, hogy ne legyél egyedül, mert utána még elképzelhető, hogy zaklatni fog.

Ne élj álomvilágban, nem lesz már semmi olyan mint az elején, menekülnöd kell. És sajnos szó szerint...

2017. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ha előállna ilyen szívmelengető igéretekkel, hogy ő szeret és megváltozik, minden jó lesz ezután, NE HIGYJ NEKI! Komoly személyiség zavara van, nem fog változni! Egyik barátnőmnek volt egy ehhez hasonló kapcsolata, és ő többször bedőlt a szép szavaknak, hiába mondtuk neki amit most Neked is tanácsolok, meg a többiek is írtak, és brutálisan elfajultak a dolgok. Nemhogy pozitívan nem változott, csak durvább lett. Iszonyúan haza vágta őt lelkileg, nehezen jött helyre utána.

Szóval ne kergess hiú ábrándokat, hiába szereted, ez a kapcsolat semmi jóra nem vezet. Véget kell vetni. És azt se felejtsd, hogy NE LEGYÉL EGYEDÜL mikor ezt megteszed. Hiszen már tegnap is bezárt, nem fog békésen megválni tőled.

2017. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A pasidnak igaza van. Elég ostoba vagy ha hagyod, hogy így banjanak veled. Asszem végigb.@sztam volna a hátán a pórázzal ha megrángat. Az meg hogy szereted ezek után a te szegénységi bizonyítványod, ő nem szeret téged. Ez 100%.
2017. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Felnőtt értelmes nő vagy, látod mit tesz veled. Hogy folyamatosan megaláz, verbálisan bántalmaz, és mostmár fizikailag is.

Ezek után mégis mi a búbánat ütött beléd, hogy még mindig a régen elmúlt jóba akarsz kapaszkodni és bízni abban hogy jó lehet minden? Nem veszed észre hogy csak fokozatosan romlik? Meddig akarsz várni? Míg már nem csak megrángat hanem jól meg is ver? Ébredj már fel, szedd össze magad, kérd a családod segítségét és szabadulj meg tőle.

2017. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!