Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üssek vissza, vagy mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üssek vissza, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
A feleségem mostanában rászokott arra, hogy ver. Régebben is volt olyan, hogy megvert, de manapság többször csinálja. Rejtett agressziója lehet neki?

2017. aug. 15. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem egyszerű. Ez Közép-Európa, szóval nem javaslom, hogy bármilyen szervezethez vagy a rendőrséghez fordulj, nem fogják komolyan venni a helyzetedet.

Nyilvánvalóan hagyd el, az az első, amíg pedig nem tudsz elköltözni vagy ő nem megy el, addig próbáld ilyenkor lefogni a kezeit, vagy ellökni, de semmiképp se üsd meg. Több szempontból is gázos, egyrészt nagyobb eséllyel meglátszik (nők esetében pedig ott van a száz meg száz jogvédő szervezet), másrészt mindkettőtöknek azzal a tudattal kell tovább élnie, hogy megütötted. Ő mártírkodhat meg kiabálhatja mindenkinek, a te részedet meg nem kell magyaráznom. Nem éri meg.

2017. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Annyira nem rejtett, ha egyszer ver téged. Nem értem, minek maradsz egy ilyen némber mellett, úgy látszik, suzeretsz szenvedni idióták mellett.
2017. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Milyen rejtett agresszió? Hiszen ver. Ennél nyíltabb nem is lehetne.


Nehogy visszaüss, mondd meg neki, ha még egyszer előfordul, elhagyod. Hagyd el, ha nem fogja vissza magát. Persze csak ha nem élvezed.

2017. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Annyira nem rejtett ha fizikailag bántalmaz. Vissza ütni semmiképp nem szabad mert egyrészt tanulni nem fog belőle másrészt egy olyan emberi normát/etikai szabályt hágsz át amit egyetlen embernek sem szabadna és szerintem aki egyszer megüt egy másik embert az legközelebb is megtesti mert már nem lesz ott az etikai gát. Harmadrészt ha egy nőt ütsz meg arra allergiás a társadalom.

Próbáld meg megbeszélni vele a dolgot (bár ezt az első esetnél kellett volna megtenni) ha ez nem használ legközelebb ha megüt költözz el egy időre vagy találj ki más olyan szankciót ami érzékenyen érinti. Mondjuk egy hónapig ne vidd munkába vagy ilyesmi szerintem érthető mire gondoltam.

Mondjuk én a helyedben már rég elhagytam volna de gondolom nálad ez nem opció szóval állj neki "nevelni" bármilyen bután hangzik is. Ha azért nem hagyja abba mert megkéred akkor majd abba hagyja ha saját érdeke úgy kívánja.

2017. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, visszaütni semmiképp, akkor te sem leszel nála különb. A bántalnazásra csak az a megoldás, ha elhagyod
2017. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha szex közben ütne, azt még megérteném, de így egyáltalán nem élvezem.
2017. aug. 15. 12:44
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Megfognám a kezét és megmondanám, hogy vagy megbeszéljük normálisan, bármi is a baja velem, vagy kommunikálunk az ő módszereivel. Ha innentől megüt, kap egy maflást és kirakom a g*cibe.

31/f

2017. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mitől szokott rá??Mikor teszi ezt veled? Miért engeded?
2017. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elválnék az biztos. Lehet jönni azzal, hogy megbeszélni meg ilyenek, meg hogy szóból ért az ember, de van egy határ. A feleséged olyan alapvető emberi normát sértett meg, hogy itt már nincs helye a megbeszélésnek.
2017. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy látom, le leszek pontozva, de nekem más a véleményem. Erőszakra csak erőszakkal lehet válaszolni, és gátat szabni is csak az erőszak képes neki. Ha elmenekülsz, azt üzened, neki, hogy úgy jó, ahogy van, nem kell változnia.

Úgyhogy szerintem inkább mondd meg asszonykádnak, ha még egyszer megüt, több füle marad, mint foga. S ha valóban megteszi, fektesd a térdedre és fenekeld el.

2017. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!