Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ennek a házas férfinek?

Figyelt kérdés
Beleszeretett a szeretőjébe.De nem tud lépni,mert annyira szereti a gyerekét,hogy nem tudná megtenni hogy otthagyja,és csak ritkán láthatja.Mi legyen a megoldás ?
2017. aug. 15. 18:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
Alapszabály, szeretőbe nem szeretünk bele. Első ilyen jelre, azonnal lezárni.
2017. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Én is képtelen vagyok dönteni. Nem lennék a helyében, de ott vagyok. :-(
2017. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Mivel gondolom ő sem hagyja el a párját, ezért mondja el ezt a szeretőjének és szakítsa meg vele a kapcsolatot teljesen, hadd találjon egy normális férfit!
2017. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%
Tud lépni, nem börtönben van. Próbálja megszerezni a gyerekfelügyeleti jogot. Nem olyan nehezen ítélnek apának,mint ahogy a köztudatban benne van, csak az apák meg sem próbálják, tisztelet a kivételnek. Amúgy nem a gyerektől válik, hanem a nőtől. Attól még ugyan úgy letudja vinni este aj játszótérre, tudja suliba hozni -vinni, programokra menni vele, nyaralni stb. Ugyan úgy el tud menni egy szülői értekezletre, sulis fellépésre stb. Nem is értem, normális embereknél ez működik. A gyereke , attól még a gyereke.
2017. aug. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is volt férjem megcsalt. Nyeltem egyet, elváltunk, gyerek heti többször van nála. Azért mert nem úgy alakult a kapcsolatunk ahogy kellett volna attól még az apja. Imadják egymást.

Ha intelligensen meg tudjátok beszélni, akkor nincs probléma.

2017. aug. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Én is elváltam mert az exfeleségem megcsalt, gyerekeket viszont imádom! 1 évig őrlődtem a gyerekek miatt! Nagyon rossz volt, végül mondtam hogy sosem fogom tudni ezt elfeljteni, és lehet önző leszek picit, de én elválok. Szóval azóta is úgy gondolom nagyon jó döntés volt, a gyerekeket elhozom amikor csak tudom.


Te esetedben is azt mondanám ha nem szereted a feleséged már, akkor hagyd el(a szeretőtartást viszont elítélem, így azt gondolom egy ganaj ember vagy, de azért tanácsot még adhatok...), egy életünk van, illetve őt is folyamatosan becsapod, ez nem szép dolog! Ilyenkor legyen tököd és merd azt mondani hogy feladod ezt a fajta biztonságot!

2017. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez tényleg hülye hozzáállás. Nem a gyereket hagyja el, csak a kapcsolatát! De ha ilyen,szenvedjen csak egy életen át egy olyan férfi,aki nem mer lépni. Lehet mire lépne hosszú évekkel később, addigra már nem lehetne boldog senkivel. Szüleim is csak miattunk maradtak együtt és rosszul tették.
2017. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
A legnagyobb butaság a gyermek miatt együtt maradni és a legnagyobb önzőség, gyávaság, kifogás. Csak a gyerek issza meg a levét, mert neki rosszabb ha nem egy normális, szertő szülői mintát lát.
2017. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A férfinek a gatyájában van az esze! Nem kell ezért elválni mert szerelmes a szeretőjébe! Keféljetek életetek végéig. Az ember nem hagyja ott a feleségét, gyerekét, akiket szeret mert beleszeretett a szeretőjébe! Szereti mindet tovább!
2018. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!