Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eleg gyerekes temaval hozakodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleg gyerekes temaval hozakodok elo, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiu, akivel eloben nagyon jol eltudunk beszelgetni. De van, hogy 2-3 hetig nem talalkozunk. Ugyanis a munkahelyemen ismerkedtunk meg, o pedig csak neha jon. Viszont en szeretnek vele ezen kivul is beszelgetni, ezert gondoltam bejelolnem facen. Viszont belegondoltam, hogy tulajdonkeppen megis csak o a ferfi es amugy is, ha szeretne velem beszelgetni, bejelolne vagy felhivna (tudjuk egymas telefonszamat a munka miatt). Veszett ugy, ugye? :D



2017. aug. 15. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha valóban nagyon rád lenne kattanva szerintem már keresett volna. De attól még ráírhatsz, azzal nem veszítesz az önbecsülésedből, és legalább kisül, hogy mi is a helyzet.
2017. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, keresett volna, ha erdeklem... :(
2017. aug. 15. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Tehát érdekel a fiú de nem jelölöd be mert te vagy a nő? Hol élsz te a múlt században? Nem mindegy, hogy ő a fiú vagy a lány ha tetszik?
2017. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat valahol leragadtam a "ferfi kezdemenyezzen" kornal :D De ne ennel ragadjunk le, mert nem ez a lenyege.
2017. aug. 15. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Figyu!Egyszer én is így jártam.Igaz,kiderült,hogy meleg.A mai napig nem értem(Nagyon jó a radarom!).Szóval örülök,hogy nem hívtam/írtam.


A Te esetedben,hajrá!Jelöld.Hátha magától ír!Ha érdekled,biztos jól esne neki.

2017. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolso, nekem is bejott egy meleg srac, egy evig nyuztam, mire elmondta, mint "legjobb baratnak", hogy tetszik neki egy fiu es hogy tudna lenyugozni. Amikor ugy talalta: "XY, most elmondok neked egy fontos dolgot, amirol tudnod kell ennyi ido utan." Hogy vert a szivem, o mondom most jott el a pillanat. Aztan... mint akit sziven dofnek egy eles kessel, fejbevagnak serpenyovel, majd kettot belekonyokolnek a gyomrodba es harmat a fejedbe rugnak. Egy kis jozanodas utan (miutan en adjak neki tanacsot, hogy adhatna tudtara kiszemeltje fele imadatat), elmeseltem hogyan szedhetne fel. Huuu de merges voltam... de azota is boldog parkapcsolatban elnek velem ellentetben :,)
2017. aug. 15. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Mennyi idősek vagytok?

Amúgy én is arra tippelek, hogy annyira nem érdekled. Kis beszélgetés nem jelent semmit. Gondolom, olyan a munkaköröd is, nem és azért beszéltek?

2017. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy te is adtál-e az illetőnek olyan jeleket, hogy szabad préda vagy, és hogy többet szeretnél tőle. Senki sem gondolatolvasó, és lehet, hogy félénkebb típus, vagy úgy gondolja, hogy te csak beszélgetni szeretnél vele, többet nem, ezért nem lép. Sokszor én sem tudom eldönteni, hogy az illető csak barátnak tart-e, vagy többet is szeretne, mert "felemásak" a jelei, és nem merek kezdeményezni, nehogy elveszítsem a barátságát is. De ha az adott lány picivel többet mutatna, akkor könnyebb lenne. Végül is vesztenivalód nincs, ha írsz neki, hogy számodra nagyon szimpatikus, és szívesen megismernéd őt alaposabban. Ennyi elég, ha akar tőled valamit, akkor erre úgyis lépni fog, ha meg mégsem, akkor nem olyan ciki számodra sem az, amit leírtál. Én azt mondom, ennyit megér az egész, lehet, hogy esélytelennek tartja magát, mert azt hiszi, hogy te nem akarsz ennél többet. Jelezz neki, írj két-három sort, aztán a többi tényleg rajta múlik.
2017. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy bejelölöd távol áll a kezdeményezéshez. Az üzenet annál inkább, de tényleg nincs vesztenivalód, nyugodtan írhatsz neki,, van e kedve meginni egy kávét, vagy szimplán ismerkedni.

Most nem feltétlen keres ő valakit, de ha látja, hogy van egy esélye, ő sem halasztja el, de ha nem mutatod a jelét az esélynek...:)

Próbáld meg, nem sülhet ki belőle rossz.

2017. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazabol nem csak munkarol beszelgettunk es olyan temakrol erdeklodott, ami azt sejteti (szerintem), hogy jobban meg akar ismerni. Es tobbszor is talalkoztunk mar, igaz, csak a munkahelyen :D Igazabol engem mar elhivott egy rendezvenyre, de nekem pont abban az idopontban csaladi osszejovetelre kellett mennem, oda nyilvan nem hivom meg :D Es nem is a kozelben laknak a szuleim es tenyleg fontos volt, nekem is... szoval en errefel mondtam neki, hogy 1-2 het mulva is lesz valami rendezveny, igy oda mehetnenk. Most hetvegere mar odaigerkezett a baratainak, de az utana valo hetet nem beszeltuk meg... Eleg nyilvanvaloan beszelgettunk es meg igy se ir ram vagy hiv fel... Lehet, hogy tobb vasat tart a tuzben vagy nem erdeklem annyira, esetleg egy etye-petyere erdeklem... :D
2017. aug. 16. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!