Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti, hogy nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés
A barátommal körülbelül fél éve vagyunk együtt. Most nagyon jól megvagyunk, de Én kaptam egy lehetőséget, hogy kimenjek külföldre tanulni egy vagy két évre. Nem messzire, szomszédos országról van szó, ahonnan minimum két hetente hétvégére haza is tudnék jönni. Nekem ez egy nagyon nagy lehetőség és fontos nekem. A barátom megérti, de azt mondta, hogy ha kimegyek, akkor Ő szünetet tartana velem, mert úgy gondolja ekkora távolságból nem lehet folytatni rendesen. Azt mondta, nem akar velem összeveszni, tartsuk a kapcsolatot, viszont nem akar ténylegesen együtt maradni, mert nem bírná a ritka találkozást és szabadságot akar abban az esetben ha megismer valaki mást....Viszont úgy gondolja ha visszajövök van lehetőség az újrakezdésre. Én ebből kicsit úgy érzem nem szeret eléggé, mert akkor vállalná így is, pláne, hogy ünnepekkor is és szinte egész nyáron itthon lennék. Jól gondolom hogy ez baj?

2017. aug. 16. 09:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz meg fáj, de korrektül járt el, nem árul zsákbamacskát. Ő is megadja neked az esélyt, hogy teljesedj ki ott, élvezd az életet és ő neki is alkalma nyilik ismerkedni, teljes értékű párlapcsolatot élni.
2017. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

2 hetente találkozni nem egy nagy öröm. Ritka. Ne haragudj rá, amiért ezt felvetette. Korrekt volt tőle, hogy ezt elmondta és nem a hátad mögött történtek a dolgok, amikor már kint vagy.

Itt nincs szó arról, hogy nem szeret. Szeret téged, mert visszavár, viszont képes a racionális gondolkodásra ami nagyon jó tulajdonság. Hidd el, hogy neked is kényelmesebb lenne belemenni és felvállalni ezt, mint szenvedni a távkapcsolatban.

2017. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ez elsősorban azt jelenti, hogy vége.

hogy ki nem azeret eléggé kicsodàt az kb tökmindegy.

ne bànkódj!

2017. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a barátod, nem hisz a távkapcsolatokban és ezt korrektül közölte veled.
2017. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Végülis, ennyi erővel ő is gondolhatja, hogy nem szereted eléggé, ha 1-2 évig beéred, havi két találkozással. Viszont nem is önző, hiszen ha jól értem, nem próbált lebeszélni a külföldön tanulásról.
2017. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Véleményem:

Szerethet eléggé, de számtalan ember "siet" élni, mert napjainkban, nagyon gyors az ár, és repül az idő. Csak nem akar 2 évet (nézőpontja szerint) üresen, azaz nélküled tölteni, mert mivel szeret, belebolondulna a hiányodba. Megértem mind a kettőtöket.

21/F

2017. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!