Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy 3 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy 3 hónap után is csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, bár még ez nem egész 3 hónap. Viszont azt vettem észre, hogy amikor megvan a havi bajom, nem szorgalmazza a találkákat, egyébként pedig mindig megkapom, hogy hiányzok neki. Most volt a második olyan alkalom, hogy amikor le voltam betegedve nem találkoztunk, amikor pedig rákérdeztem rögtön jött azzal, hogy talizzunk. Úgy felhúztam magam ezen, hogy inkább nem is akarok vele találkozni.

Elképzelhető, hogy valaki ennyi idő után is csak a szexre hajt? Szoktak rendes talijaink lenni, elmegyünk erre-arra, csak most ez így szemet szúrt, hogy másodszor fordul elő az, hogy pont akkor nem hiányzom neki, amikor le vagyok betegedve.

Vagy én fújom fel a dolgot?


24L


2017. aug. 16. 21:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Én már teljesen bizonytalan vagyok. :(

A héten megvolt a havim, nála is aludtam, bár igaz akkor is már azután tudta meg, hogy megvan, miután lebeszéltük a találkát, de nem mondta, hogy aludjak inkább itthon, és mindig kérdezte, hogy fáj-e a hasam... Tényleg ennyire gyökér lenne, hogy ezek után is csak a szex a fontos?

2017. aug. 16. 21:29
 12/23 anonim ***** válasza:

Amikor talalkoztok igy hogy megvan neked, akkor megoldod a dolgott kezzel vagy oralal?

Arra akarok kilyukadni ugye hogy akkor is kap valamit vagy olyankor legalabb nem ker ilyesmit ?

2017. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy mivel egyszer le akartál mondani egy találkozót a görcsök miatt, ezt ő úgy azonosítja, hogy te ilyenkor nagyon szenvedsz és emiatt nem erőlteti a találkozót. A pasik nem értenek ám hozzá (tisztelet a kivételnek).

De persze simán lehet, hogy a te sejtésed az igaz.

2017. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De kap. Még az elején kérdezte, hogy régen a barátommal mit csináltunk. Én elmondtam, és azóta megkapja. De legközelebb nem fogja.
2017. aug. 16. 21:33
 15/23 A kérdező kommentje:

21:33:


Tudom, hogy a pasik ehhez nem értenek, de múltkor mondtam neki, hogy nálam az első nap igazán kibírhatatlan. Azóta már múlófélben van. Meg ha nem tudja mi hogy megy mért nem kérdezi meg? Hogy annak ellenére, hogy megvan szeretnék-e találkozni?

2017. aug. 16. 21:36
 16/23 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami,de a mensi NEM betegség!
2017. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

21:45:


Sokszor betegségként gondolok rá, mert nem kevés kellemetlenséget okoz.

2017. aug. 16. 21:51
 18/23 A kérdező kommentje:
Még egy kiegészítésként, ami talán még jobban rontja a dolgot: Nem ígényli, hogy minden nap beszéljünk. Erről már beszélgettünk, és azóta változtatott rajta, de a tény az tény. Ha nem hozom fel neki, hogy zavar, a legtöbb esetben, csak minden másnap váltunk pár szót.
2017. aug. 16. 21:53
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem azt a pasit, akit betegen nem érdekelsz, jobb elfelejteni.
2017. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Lehet hogy furcsa dolgot mondok, de ez lehet egy régrbbi rossz tapasztalat eredménye is.

Amikor a párom nem szedett fogamzásgátlót olyan szinten nyűgös volt a mensi előtt 2-3 nappal, hogy nem tudtam vele beszélgetni, mert kötekedett, balhézott, mondhatni elviselhetetlen volt. Aztán a mensi első 3 napja meg a fájdalomcsillapító-görcsoldó párosról szólt, aztán lenyugodott és újra visszazökkent a normál kerékvágásba.

Amíg nem laktunk együtt, addig nem nagyon találkoztunk ezeken a napokon, mert ő is tudja magáról, hogy ilyenkor olyan dolgokat is mond mait később megbán.

Amióta gyógyszert szed sokat javult a helyzet, ezért is javasolta a nőgyógyásza.

2017. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!