Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít, hogy milyen családból származik a párod?

Figyelt kérdés
Mondjuk példálul valamelyik közeli rokonnak alkoholproblémája van, vagy vannak belső ellentétek, ilyesmikre gondolok, hogy az illentő nem egy ilyen tökéletes 100%osan harmónikus családból jön. Titeket ez mennyire befolyásolna?

2017. aug. 16. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden családban vannak zűrök és fura alakok, ez elkerülhetetlen. De ha mindenkivel valami komoly gond van, az engem teljesen elriaszt.
2017. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem számít
2017. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Eléggé. Ugyanis ez a példa volt előtte korábban. Ha azt látta egész életében, hogy az apja pofonnal vet véget a veszekedéseknek, vagy hogy utálják egymást a szülei, akkor ez lesz neki a természetes. Abból meg inkább nem kérek.
2017. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, rohadt szemét vagyok, de nekem nincs senkim, jó lenne, ha neki sem lenne, mert én nem az a mamánál ücsörgős vagyok, hanem a világ másik felére költözős.
2017. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírsz, az egyáltalán nem befolyásolná a szeretetem az adott lány iránt.


Nagyon módos, tehetős családból nem szívesen választanék lányt. Soha nem lennék képes felszabadult, önfeledt lenni náluk, nem tudnék, és őszintén szólva nem is akarnék azonosulni az elitista felfogással. Folyamatosan tárgyakról, kézzelfogható dolgokról beszélgetni, jópofizni, kínos válaszokat adni a számukra természetes kérdésekre, "előadni magam"... áhh.

2017. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevés "problémamentes" család létezik, szóval, nem igazán.
2017. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az hogy milyen volt a csaladi hatere az annyiban erdekel hogy a parom szemelyiseget formalja. Egy problemasabb csaladbol szarmazo szemely nagy eselyel lelki problemakkal is kuzdhet.

Viszont ha egyutt vagyunk, igy megszeretem, nem erdekel hogy milyen a csaladja.

2017. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy balhémentes családból származzon.
2017. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A legrosszabb ***** válasza:
97%
Engem pont nem a családja érdekel, hanem ő maga. Mindenhol vannak problémák, hol kicsik, hol nagyok. Nincs több hozzáfűznivalóm.
2017. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha zűrös a család, nem érdekel a srác, ennyi. Legyenek normális rokonai.
2017. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!