Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék abban a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék abban a helyzetben, ha a párom nagyon tehetős családból származik, én meg nem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, én 22/(F) ő pedig 20 éves.

Állandoan azzal cseszeget hogy menjek velük nyaralni augusztusban két hétre.(Náluk a nyaralás repülő,5 csillag,all inclusive 10 nap)


Én ezt egyáltalán nem engedhetem meg magamnak, csoró családból jövök, plusz egyetemista vagyok(matek msc) és egyáltalán nincs mellette időm dolgozni, csak az ösztöndíj+szoctám+demonstrátori pénz jön a megtartott óráim után.

Nagyon elegem van már ebből, mert nem látja, hogy engem is nagyon bánt, hogy ennyire rosszul állok anyagilag, de a kutya sem tud támogatni..És ez hogy állandóan emlékeztet, nagyon sérti az önbecsülésem.Mit tennétek a helyemben?



2017. júl. 29. 15:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%
Szakits vele, nagyon kulonbozo szinten vagytok es ez igy nem lesz jo sosem.
2017. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le.
2017. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

1. mondtad neki, hogy elmész, ha az összes költséget ők állják?

2. minek jöttél egyáltalán össze olyannal, akivel anyagilag ennyire különböztök?

2017. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha vállalkozásból van a pénzük, és olyan területen, 5-10 éven belül megfordul a dolog. :)

Reálos mesterdiplomásként, 30 körül, óraadói és munkatapasztalattal hülyére fogod keresni magad, náluk pedig ott lesz a semmirekellő kislány, alkoholista faterrel, becsődölt céggel.


Nem mondom, hogy várd meg.

2017. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
B*szki és egy ilyet nem használsz ki? Gondolj már bele 2hét pihenés ingyen én addig mennék amíg lehet:D sokan lennének a helyedben én idén a kinti medencéig jutottan el nyaralni csak:D
2017. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha úgy zúdítja rád hogy neked kellene fizetned a részed, az elég kellemetlen,és fura is hogy ő ezt nem látja.. ebből nem lesz hosszú kapcsolat.Majd jön a szöveg később,hogy lúzer vagy,még annyit se tudsz megadni neki mint amit otthon kapott.
2017. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

17 évesen nem épp azon gondolkodtam, hogy mennyire gazdag. hanem hogy szép, rendes és szeretem!


Maradok phd-n is szerintem, időszakos munkáim most is voltak egyébként szoftverfejlesztőként, de mindig nem tudom csinálni, mert a suli rovására megy, a phd-hoz meg nagyon, de nagyon oda kell tennem magam.

Amúgy nem kizárt hogy ha megunom a "csóróságot" az msc után elmegyek szoftverfejlesztőként dolgozni..

Csak nem értem akkor, az ember hogy legyen boldog.Mindenki azt a rohadt pénzt nézi.. :(



pedig egyáltalán nem tartom magam rondának, sőt..

testépítéssel foglalkozom hobbi szinten, szerintem rettentő művelt vagyok és szociális, de emellett maximalista is, aki tényleg minden erejét beleteszi a suliba.

2017. júl. 29. 15:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, szoftverfejlesztőként meg elég hamar, néhány év alatt tudni fogod azt a szintet hozni anyagilag, mint a kislány családja. Türelem, vagy ha meg tényleg ennyire anyagias, és nagyon unod a helyzetet, akkor hagyd ott. Ha arra vársz, hogy a pénz teszi helyre a kapcsolatotokat, az rég rossz.
2017. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Hülye vagy, húzd le pénzzel, én csak örülnék ilyen lánynak. Volt bnőmék is nagyon gazdagok voltak, és a szülei elhalmoztak mindennel. Semmit nem kell csinálnod életed hátralévő részében, csak kiszolgálni a lány igényeit, ami nyilván nem a pénz, az van neki, te pedig dúskálhatsz az örömökben mint dagobert bácsi.
2017. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kifizetik neked, akkor azért teszik, mert látják benned a jövőt, akár anyagilag is. Ha tényleg megtehetik, és nem "gazdagnak látszó műmájerek", akkor értékelik, hogy építed a jövőt, és biztosan nem csórónak fognak gondolni. Inkább az apjával beszéld ezt meg.
2017. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!