Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm meghitt kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meghitt kapcsolatban van egy barátjával hogyan "válasszam" őket szét?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy meleg férfi barátja akivel szerintem túl szoros kapcsolatot ápol. Pl: megölelik egymàst csak úgy random, a srác beszélgetés soràn gyakran aranyosnak nevezi vagy valamilyen más kedves jelzővel illeti és megpuszilja, néha mintha màs világban lennének és vannak belső poénjaik amit rajtuk kívűl senki más nem ért és ilyenkor csak néz az ember bambán. A srác mindennap ír neki facebookon vagy felhívja. Olyankor is amikor végre a barátnőmmel lehetek egy hosszú fárasztó nap után. Egyszer pont szexeltünk és akkor csörgött a párom telefonja. Azthittem helyben széttöröm a készüléket. Szerencsére a barátnőm nem vette fel a telefont,nem is foglalkozott vele. Többször is jeleztem nem tettszésemet,mert hiába meleg a pasas akkor is rosszul érint,hogy más férfi ölelgeti,puszilgatja és ennyire rávan ragadva. Komolyan mint egy pióca. A barátnőm pedig csak annyit fűz hozzá,hogy barátok csak és meleg a srác. Én sem gondolhatom komolyan,hogy ezért neheztelek rá. Nem mondom,hogy semmibe vesz,vagy nem vesz komolyan,mert mintha mostanában kevesebbet találkoznának és kétszer is bocsánatot kért a barátnőm, de nem egy ilyen oda vetett "bocsi" volt hanem sikerült elbeszélgetnem vele erről. Csak akkor is azt érzem,hogy nem ért velem egyet,értetlenkedik, és nagyon naív. Komolyan mintha normàlis lenne szàmàra,hogy valakivel ilyen viszonyban van úgy hogy van valakije az az én. Egy éve ismeri csak a srácot, kollégák lettek. Mi már az esküvőt is tervezgettjük a párommal, de engem megőrjít,hogy így elvannak egymàssal. A barátnőmnek van pár lány baràtja akikkel hozzáteszem ugyan ez a helyzet, annyi kivétellel,hogy nem láttam őket annyit ölelkezni mintha nem is lenne annyira szoros barátság mint a meleg pasassal.

Ismerem a fickót, volt,hogy amikor mentem a párom munkahelyére ez ott sündörgött,bemutatkozott nekem utána mintha nem lennék ott ment a páromhoz és kizàrtak a beszélgetésből, de egyértelmű most már,hogy könnyen irànyítható,manipulálható a barátnőm. A kérdésem csak annyi,hogy mit tehetek én,hogy ők ketten ne legyenek ennyire jóban? Nem akarok belerondítani a barátságukba, de nekem ez sok. Tanács? Ötletek? Komolyan megvagyok lőve, nem tudom mit lehetne tennem. De már nehezen tudok uralkodni magamon és félek egyszer a páromra zúditom minden haragomat és annak nem lesz jó vége. Nem akarom megbántani,kisajáítatni. Ti nem lennétek féltékenyek ilyen helyzetben? Bennem van a hiba?


Mielőtt írná valaki. A srácon látszik,hogy meleg és úgy tudom több éves kapcsolata is van. Szóval gondolom tényleg meleg. De lehet biszex. Gőzöm sincs igazából.


27|F


2017. aug. 16. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Beszélgess el a barátnőddel, picit határozottabban húzd meg a határvonalakat azt illetően, hogy a srác mennyit vehet el a ti privát életetekből.

Ugyanakkor el kell fogadnod azt is, hogy a barátnőd egy tőled független ember és tiszteletben kell tartanod a kapcsolatait még ha ez zavar is.


Egy meleg csávó részéről egy pusziban vagy ölelésben marhára nincs semmi, ne legyél féltékeny birka.

Vedd figyelembe azt is, hogy szétválaszthatod őket, de azzal sem jársz jobban ha utána a barátnőd unatkozik és a többletenergiáit más, esetleg számodra szintén idegesítő dologban éli ki.


Remélem érthető a koncepció amit felvázoltam.

2017. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

"""meleg"""


:DDDD

2017. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Mondd meg a srácnak hogy a barátságuk nem zavar de az intimitás ösztönösen igen, és ha még egyszer hozzányúl a barátnődhöz kivered a fogát. Nyilván ettől több modorral, de érted. Ha zavar zavar.
2017. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

szia, én nő vagyok, és megértelek. Nem tennék ilyet a barátommal, főleg, ha jelezné, hogy zavarja.

Talán az ölelkezéseknél is zavaróbb, hogy kirekesztenek téged.

Szerintem ne tervezgesd annyira az esküvőt, mert ez a dolog tényleg kinőheti magát, aztán az otthonotokban is állandóan meg fog jelenni ez az alak, és ott is csak kívülálló leszel, ha ott van. Nem tudom, a barátnőd mit szólna, ha te csinálnád ugyanezt egy leszbikus lánnyal.

2017. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Sajnallak, de ebbol jol nem johetsz ki. :/

Ez ritka retek szitu.

2017. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha hetero lenne a faszi, talán. De így? Nevetséges.
2017. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszabb ***** válasza:
78%
#4-es nem is mond rossz ötletet. Keress egy csinos leszbi csajt magadnak lelki társnak, akit nyalhatsz-falhatsz egész nap. Kíváncsi lennék a barátnőd fanyalgó, keserű képére.
2017. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
49%
Pontosan leírtad az egyik barátnőm történetét :D hat évig volt együtt a barátjával és kiskorától ismerte a "meleg" srácot (aki amúgy tényleg járkált kézenfogva más pasikkal). Ugyanez történt, a lány pasija (akkor már vőlegénye) kiverte a balhét a kirekesztettség meg a lány és a haverja túl intimnek tűnő barátsága miatt, mire a csaj szakított vele és összejött a "meleg" fiúval. Azóta már két gyerekük van. Tudom, ez egy rossz példa meg nem akarok negatív lenni, de szerintem próbálj meg biztosra menni a srác beállítottságát illetően
2017. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

sose abból indulj ki, hogy az emberek tiszteletben tartják a másik kapcsolatát, soha! főleg ne abból, hogy jóindulatúak....


én azt javaslom, csapj szét köztük...magamból indulok ki, én nem tennék ilyet a barátnőmmel, viszont én is kerültem hasonló helyzetbe, és kivertem a balhét...sokkal jobb érzés, mint tétlenül nézni azt ha valami neked nem tetszik....én úgy vagyok vele, ha újra megtörténik, akkor köszönöm szépen ki lehet fáradni a rendezvényről...

2017. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én párom kivárta, amíg véget ért a "barátságom". Hetero volt a "barát", de elèg messze voltunk egymástól, így találkozás nem sok volt. Levelezés viszont annál több. Hagyományos, postai leveleket küldtünk egymásnak. (Mondjuk nem most volt ez, kb.10 éve) És én annyira borzasztóan naiv voltam, hogy komolyan elhittem, hogy mi csak barátok vagyunk. Épp csak majd kiugrott a szívem a helyéről minden egyes nap, amikor kinyitottam a postaládát, és elkezdtem remegni, amikor Tőle jött levél. Emellett éjszakába nyúlóan tàrsalogtunk MSN-en. És nekem nem esett le a tantusz. Aztán egy szép estén ez a "barát" választás elé állított. Vagy a párom, vagy ő. Természetesen a páromat választottam. A párom utálta ezt az egészet, de nem szólt semmit. Évekkel később mondta csak el, hogy mennyire be volt tojva, hogy mi lesz velünk.
2017. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!