Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom, hogy az exe velünk éljen?

Figyelt kérdés

Egy hete házasodtunk a férjemmel.

Az összes exével jóban van, én ezt elfogadtam, van, akit én is kedvelek.

Mi külföldön élünk, ahol az anyagi lehetőségek jobbak. A férjem felajànlotta a lánynak, mi lenne, ha hozzànk költözne hosszabb időre, vagy akár végleg, hiszen a hàz nagy, van egy szabad szobànk, lakhatna nálunk, a lakàsba és a kajàba nem kéne beleadnia, gyűjthetne pénzt.

Erről koràbban nem volt szó, engem sokkolt, ezért meg is mondtam a lánynak, kedvelem, szívesen làtom, de senkit sem fogadnék évekre, és szerintem más friss hàzasok se.

Nyugodtan jöhet 2-3 hónapra ingyen, dolgozhat is, regisztràljuk a címre, de nem hotel ès nem átjáróhàz, ès ezt senki ne is vàrja el tőlem.

A làny nincs rossz anyagi helyzetben, illetve szingli is.

A pàrommal csúnyàn összevesztünk ezen, szerinte undok vagyok, miért nem segítek, nyugodtan lehetne àtjáróhâz addig a kb 3 évig, amíg nem szeretnènk babàt, azt megèrti, hogy újszülötthöz màr ne.


Valóban én voltam inkorrekt, és undok?

A làny azt mondta, nincs harag, de ő fordított esetben bàrmelyik baràtjàt fogadnà így évekre.


23n(én), 27n, 30f


2017. aug. 17. 19:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én erre az abszurd KOMOLYAN GONDOLT ötletre - illetve, ha elkezdené kiköltöztetni azonnal elválnék tőle.


Ennyi, a férjed hülye :D

2017. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ezt nem gondolhatta komolyan :D
2017. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!