Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, mi lesz velünk? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, mi lesz velünk? Nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és nemrég összejöttem egy férfival.

Idősebb nálam, és neki semmilyen téren nincs tapasztalata, sem csók, sem szex terén, mert eddig ezzel nem foglalkozott abszolút, csak a tanulmányainak, és a munkájának élt.

Most én vagyok az első barátnője neki, és azt érzem, hogy napról-napra jobban kedvelem, mert mikor együtt vagyunk, repül vele az idő, órákat beszélgetünk.

Ő komoly gondolkodású nagyon, én is komoly vagyok, teljesen megértjük egymást.

De mégis attól félek, hogyha nálam megszerzi az alapvető tapasztalatokat, akkor gondol egyet, és továbblép egy másik lányhoz.

Tudtok tanácsot adni, mit tegyek, hogy ez ne történjen meg?

Valaki volt már ilyen helyzetben?


2010. máj. 9. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
én az ilyen típusú fiúkból, nem nézem ki.. szerintem ha eddig nem volt senkije, most örül,hogy te vagy neki, és szerintem esze ágába sincs elhagyni téged, bízz benne, ne törd magad ilyen hülyeségen .. inkább legyél boldog!(:
2010. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől nem kell félned.

Én is komoly gondolkodású ember vagyok, én se foglalkozom a csajozással stb.. De már lassan ideje lenne.

Ha nekem össze jönne egy komoly kapcsolat, azt megbecsülném.

Szerintem a te párod is megbecsül téged.

Szerintem ne félj attól hogy ott fog hagyni.

18/F

2010. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!