Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejt felhívni?

Figyelt kérdés

Ottalvós program. Nem zavar, nem baj, felőlem érezze jól magát, nem jelentkeznie kell, szó sincs róla. Nem is kértem. Ő ígérte magától, többször, hogy hívni fog. Ez előfordult már párszor, és megmondtam, hogy ha nem hív, nem baj, de ne ígérje akkor, mert az ígéret nekem nem valami hülyeség, hanem olyan dolog, amit én mindig betartok, bármit ígérek. Nekem ez sokat jelent, különösen odafigyelek rá. Ő viszont nem, és ez zavar, mert én úgy gondolom, szükséges a bizalomhoz, hogy tartsuk meg, amit ígérünk.

Másoknak ez nem fontos? Még nem is zavarna, ha egy alkalom lenne, de 3.-4. már. Nem jogos azt kérni, hogy ne ígérjen, ha nem tartja be?



2017. aug. 18. 21:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt én lennék a hisztis p.csa, hozzátenném, hogy a problémák általában először kicsik, aztán nőnek. És normális ember nem veszi félvállról szerintem.
2017. aug. 18. 21:43
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Az ígéret szép szó, ha megtartják, hej-hó!
2017. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Igazad van. Sajnalatos eset. Idovel lesz ebbol egy nagy veszekedes, majd valtoztat rajta ideig oraig, aztan ismet elfelejti a megigert dolgokat. Ismet veszkedes, aztan blabla.


Vannak emberek, akik ilyenek. Ezzel vagy megbaratkozol vagy nem.

2017. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ígéretet általában azok tarják be, akik precízek és odafigyelnek a másikra.

Én pl. utálok késni, vagy olyat soha nem is ígérek amit nem tudnék teljesíteni.

Számomra fontos, hogy a másik is így álljon a dolgokhoz.

Amúgy igen, jogos.

2017. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem felhívni felejt el, hanem a létezésedet felejti el.

Illetve nem esik nehezére, hogy eltekintsen tőle

2017. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem tartotok hisztis tyúknak. Kissé az vagyok most, terhesen.

Azért is fura ez, mert amúgy nagyon szeret engem, mindig töri magát, hogy kimutassa, a vak is látja, hogy pl más nőre rá se néz, a tenyerén hord, nagyon családcentrikus stb.

De ez zavar. Rossz érzés. Amikor előfordult, szembesítettem vele, és láttam, hogy nagyon szégyelli, bántja a dolog. :/

2017. aug. 18. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Ajaj...

terhesen.

Apának is szar lesz.

A gyerekkel ez az egyetlen végzetes hiba, ha becsapja.

2017. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szavatartó embernek nem kell adni a szavára. Ennyi.


Talán azt tenném még hozzá, hogy ha ő így áll a dolgokhoz, akkor neked sem kell olyan sarkosnak lenned a te igéreteiddel feléje.

2017. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!