Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagáltok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltok ha a párotok ilyeneket elfelejt?

Figyelt kérdés

Pl évforduló vagy egy névnap.

Nekem már mind a kettőt el felejtette a barátom.

Rosszul esik mert én soha semmi ilyet nem szoktam elfelejteni.

Túlreagálom?


2017. máj. 18. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Én sehogy. Valószínű, hogy az elfelejtés tényéről sem tudnék, ugyanis én is elfelejtem. Tavaj az exem köszöntött a harmincasok klubbjában. Azt se tudtam hirtelen mi van, nekem még olyan 29 éves hangulatom volt, rendesen utánaszámoltam :D. Ha csak a számotokra valami miatt jeles napokat elfelejti, de az év hátralevő részében viszont eszébe jutsz és veled foglalkozik, akkor szerintem az a 365-ből kb 5 nap bocsánatos bűn.

30/f

2017. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán zavarna, a névnapot kamuünnepnek tartom és a sajátomat is rendszerint elfelejtem. Dátumokkal is hadilábon vagyok, így ha elfelejtené az évfordulónkat, nem venném magamra (volt olyan év, amikor mindketten elfelejtettük, mert épp annyira összejött minden más), nem ezen múlik, hogy szeret-e.

29/N

2017. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna különösebben, az évfordulót még én is volt, hogy elfelejtettem. :D Nálunk a névnap van megünnepelve nagy családi banzáj keretében, így esélye sincs elfelejteni, de ha a szülinapomról megfeledkezne, az sem zavarna annyira.
2017. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is mindent elfelejtek, szóval nem lenne jogos felháborodnom.
2017. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

A névnapomat épp a héten felejtette el a párom. Ez volt a legszebb ajándék, amit kaphattam tőle erre az alkalomra :D utálom a névnapozást és ezt ő is tudja, és teljesen egyetért velem :D azt hiszem neki ma vagy holnap van, de marhára nem érdekli egyikünket se.

Az évfordulót mondjuk nem tudom hogy lehet elfelejteni, mi előtte pár nappal, 1-2 héttel már szoktuk mondogatni, hogy "hú mindjárt x éve nyúzzuk egymást" :D

2017. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az évfordulót mi úgy tudtuk elfelejteni, hogy nem olyan csodálatos a párkapcsolatunk mint a tiétek. :)


2017. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat ! :)
2017. máj. 18. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Különleges nevem van,igy kb senki nem tudja mikor van.Általába még én se.Most már talán nekem is sikerül megjegyezni.
2017. máj. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nekem már mind a kettőt el felejtette a barátom.

Rosszul esik mert én soha semmi ilyet nem szoktam elfelejteni."


Most mondok valami meglepőt: az emberek NEM egyformák!

2017. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kell flegmázni..

Én hallottam olyat valakinek az esik rosszul ha pl nem

megy el vele a szüleihez vagy nem várja meg ebédnél...

Nekik az esik rosszul nekem

meg ez.

2017. máj. 19. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!