Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha már csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már csak a szépsége vonz a barátnőmben?

Figyelt kérdés
Jó ez persze nem teljesen így van, de az utóbbi hónapokba olyan szintű leszarom üzemmódba kapcsolt, hogy az hihetetlen. Lehet ez valami önbeteljesítő jóslat volt mert régebben mondogatta, hogy Őt csak a külseje miatt szeretik, én is csak azért biztos és nem értékelem őt stb. Nos ez régen pont nem így volt, mert nagyon aranyos, vicces lány volt és tökéletesen elvoltunk. Egy ideje viselkedik kibírhatatlanul már szinte alig van egy kedves szava. Hisztizik, sérteget és a legkisebb apróságból is ügyet csinál, 2-3 hetente tudom csak rávenni a dugásra ami miatt én is teljesen kikészülök. Ott fekszik mellettem én majd meghalok úgy kívánom, de nem engedi csak besértődik. Állítólag neki ennyi elég ezt értsem meg (pedig ennyire rossz nem lehetek), meg ő nem egy "szexbaba" stb. A fejébe vett valami hülyeséget, lehet el akar üldözni? Nem csalhat meg elvileg mert már lenyomoztam elég alaposan, facebookját is meg minden és semmi gyanúsat nem találtam de aztán ki tudja... Régen nem volt ilyen. Most bunkó és flegma, idegeskedik mindenen és hiába kérdezem mi a baj nem mondja el csak még idegesebb lesz. Már nem is aggódom mi van, annyira ellökött magától. Hónapok óta ilyen, azelőtt meg majd kicsattant. És nem hiszem, hogy rosszul csinálnék bármit is, hiszen mindent megpróbálok, hogy boldog legyen. Legalábbis eddig így volt de hiába. Nem akarok kombinálni de az anyja is ilyen és nem csak a szépségükben hasonlítanak mert Ő is egyszer mézes mázos máskor meg házisárkány. Ez most már mindig így lesz ez a normális? Ha elveszem még rosszabb lesz?
2017. aug. 18. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos egy kapcsolat lehet! Nem vagytok egymás emberei.
2017. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elveszem még rosszabb lesz"

Most komolyan...tényleg el akarod venni?

Minek gyötritek egymást?

Láthatóan egyikőtök se meri kimondani, hogy hagyjuk a fäszba az egészet.

Pedig hidd el, igazi lelki felüdülés lenne mind a kettőtöknek.

2017. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő már szakítani szeretne csak nem tudja hogyan mondja meg. Ez a hirtelen váltás ilyen viselkedésbe, majd hónapok óta flegma, ő már nem szeretné ezt a kapcsolatot szerintem.
2017. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De miért? Hiszen minden olyan jól indult. És nem változtam nagyon szerintem, én tényleg igyekszem. Jó lehet egy időbe én is kicsit rosszul álltam hozzá, bunkóztam néha vagy megbántottam néha de már változtattam rajta és rájöttem, hogy hülye voltam. Nem léptem félre vagy ilyesmi soha, meg sem fordult a fejemben, még most se, inkább kibírom szex nélkül. És mikor megismertem más volt. Ezért nem értem mi romlott el. Kérdeztem már tőle párszor mérgemben, hogy szakítsunk de nem mondta, hogy igen. Inkább megsértődött, hogy ezekszerint én dobni akarom őt.
2017. aug. 18. 22:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdjél el csomagolni.
2017. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk mondott már olyat egyszer, hogy hagyjuk egymást, dehát akkor vitatkoztunk. Lehet, hogy nem meri mondani? Az nem vallana rá. Múlt hétvégén is volt egy kis romantikus spontán közös programunk és olyan jól éreztük magunkat. Meg néha szokott féltékenykedni is. Ajj nem értem. Kb nyár eleje óta ilyen.
2017. aug. 18. 22:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem úgy tűnik ebből, hogy érdemes hosszú távra tervezned vele.
2017. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

3-assal egyezek. Én is hasonlóan viselkedtem, mikor a fiú már nem érdekelt kb. egyáltalán (de mondjuk én nem voltam szándékosan szemét vele, nem sértegettem). Gondoltam is mindig magamban, hogy vicces mennyire nem vagyok az igazi önmagam vele, mármint alapból egy életvidám, bolondos, energikus, viccelődő lány vagyok, vele pedig csak hallgattam, meg kedvtelen voltam, mert nem volt kedvem hozzá

21/L

2017. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

már az elején kellettek volna következmények ha valóban indokolatlanul viselkedik így,nem pedig elnézni neki,vagy a szőnyeg alá söpörni és főleg nem lenyelni.

azzal ilyen az ember akivel megteheti.

ő pedig megszimatolta a konfliktus elkerülése,hiszti elkerülése,dugás megvonás nyugtázása miatt kialakult papucs éned.

ha pedig ezt megérzi egy ilyen fajta,akkor annyi,nem tekint többet férfinak,ezért nem fekszik le veled.

ezért inkább veszekedj vele egy olyat hogy sírjon,bömböljön,szakítást üvöltözzön,de nyerd te a vitát,keményen a helyére kell tenned.

aztán ha lehiggadt akkor úgy fog szopni dugni mint a nyúl.

sajna az ilyen típusnak ez kell,hogy megmozduljon az adrenalinja,mert csak ez izgatja fel,mozdítja ki a komfortból,a nagyjelenet havi 1x.

meg persze neked is meg kell ismerned őt ha meg akarod tartani,hogy ő ilyen,erre gerjed és kiegyensúlyozott nyugis kapcsolatról vele ne is álmodj.

2017. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9# Hát lehet, hogy igazad van...Ezekszerint ezt rontom el? Tényleg mindig ráhagyom a vitát, nem akarom megbántani vagy balhézni feleslegesen. De ez így belegondolva tényleg gáz. Régen én sem voltam pedig ilyen papucs.
2017. aug. 19. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!