Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyha valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha valami bántja a szívemet, de ha megosztom a párommal a problémámat minden rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Bármi ami bánt, tegyük fel vele kapcsolatban, ő magára veszi és megsértődik ahelyett h partner lenne a megbeszélésében. Nem tudja megérteni a gyerekes felfogásával, hogy alapjáraton racionális gondolkodású férfiként, van érzelmes oldalam mely nagyon instabil, és folyamatos támadások alatt áll. Ez nem tudom h túl művészi lett-e, de nem tudom konkrétan leírni. És ma már úgy éreztem hogy soha többé nem fogom megosztani vele, hanem inkább mrgvárom míg belülről felemészt, és miután ezt elmondtam neki, ő megint megsértődött. Egyszerűen nem bírom ki így annak ellenére hogy nagyon szeretem. Attól félek, hogy rendesen depressziós leszek egy párkapcsolat miatt, és folyamatosan stresszelek is miatta, melyet rohadtul nem bírok már, és továbbra sem érzem a támogatást amit megérdemelnék. Mivel nincs konkrét válaszx ezért ha valaki válaszol, akkor nem egy pollkorrekt válaszra vágyom hanem egy teljesen szubjektív véleményre.
2017. aug. 19. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha emberileg ilyen a párod, azon nem igen fog tudni változtatni, ha meg is próbálná, nehezére esne. Gyerekes a felfogása. Nálunk a cégnél kollégám ilyen, hogy bármit mondasz neki megsértődik, duzzog. Nyilván fontos az is, hogy te milyen formában közlöd vele a problémád, akár vele kapcsolatban. Feltételezem nem azt várod el, hogy eltűrje a szemrehányásaid. Én a helyedben átgondolnám hogy megéri-e idegeskedni rosszabb helyzetben teljesen tönkremenni lelkileg. Én lezárnám ezt párkapcsolatot ebben a formában, ha nem tudnám vele megbeszélni.(Persze ha feleségedről van szó sokkal nehezebb otthagyni, de párkapcsolati szempontból én lépnék.)
2017. aug. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit a párod tesz, majdnem olyan rossz, mintha megkérdőjelezné a tapasztalásaid a valóságról ezzel passzívan téged beállítva őrültnek.


"alapjáraton racionális gondolkodású férfiként, van érzelmes oldalam mely nagyon instabil, és folyamatos támadások alatt áll"

Nem érti, magyarázd hát meg neki eképpen:

"Cica ! Kérlek ne haragudj, ha most nyers leszek, de lebomlott az élő szövet a fémvázamról...ezért, ezért és ezért. Jó volna megbeszélni, mert ha nem, akkor annak két kimenetele lesz csupán. 1 a hapsid egy kiégett tuskó lesz (elvileg nem ő volt akibe bele szerettél)", 2 az élő szövet nélküli fémváz (t-800) úgy bax ki, mint macskát xarni. Hajlandó vagy érdemben hozzászólni a témához vagy csináljuk valamelyik forgatókönyvet inkább ?"


Beszéld meg vele, ha csak sértődés megy, akkor el vele.

31/f

2017. aug. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem illetek össze, ebből a kapcsolatból ki kellene lépned, alap dolog hogy egy kapcsolatban a problémák meg vannak beszélve, amelyik kapcsolatban nincs kommunikáció, az nem működik, így folyton szenvedni fogsz, kinek jó ez?
2017. aug. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez borzalmasan hangzik! Nem tudnék olyan szitut elképzelni amit ne tudnánk megbeszélni a párommal. Akár rólam,akár a kapcsolatról van szó,mindig tudni kell kommunikálni. Én még egy utolsó beszélgetést,lágy hangvételű kérést intéznék a lány felé,hátha a végén megérti,és talán változik... De ha nem,akkor közölném vele,hogy ez a kapcsolat itt,itt és itt rossz volt. Köszönöm,de most vége.
2017. aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, abban a csajodnak azért igaza van ám, hogy egy kis keménység pont ráfér arra az "érzelmes oldaladra".


Nyugodtan "menj neki", ha legközelebb is megpróbálja megbeszélés helyett fölfújni magát. Ha ő a probléma, akkor vagy benne van a megoldásban, vagy megoldod te, EGYEDÜL.

2017. aug. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra, hogy megszüntessem a kapcsolatot nem gondoltam, mivel nagyon szeretem őt mikor éppen nincs semmi, de pl. most is ugyanez történt, énmeg tényleg nem biztos hogy tovább bírom ezt. Miután kiraktam ezt a kérdést megpróbáltam megbeszélni ugyanezt, ő meg besértődött, hogy jó akkor soha semmitse beszéljünk meg.
2017. aug. 20. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki gondolkozni. Nem vagy a tulajdona, nem a főnököd, hogy lesz*rja mit mondasz.
2017. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!