Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy a nőm, több férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a nőm, több férfival volt előttem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval párkapcsolatban élek és a társam elég sok férfival volt előttem. Én nem voltam valami sok nővel, mert fiatalabb is vagyok és igazából mindig párkapcsolatban voltam, szóval soha nem voltam egyedülálló, és nem vagyok olyan aki megcsalja a barátnőjét. És azért bennem van hogy kapcsolatot létesítsek még más nőkkel is. Különben semmi baj nincs a párommal, sőt, nagyon is jó vele, csak ez a helyzet. Mi a legjobb ötlet ebben a helyzetben?

2017. aug. 19. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
50%

Szánalmas vagy, nőj fel agyilag. Inkább akkor szakítsatok, vagy kezdj egy apácával, vagy egy 11 évessel, akiben még nem járt senki.


Attól, hogy te nem voltál senkivel, attól még ne tiltsd már meg, hogy más se legyen előtted.

2017. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
38%
jav: nem voltál sokkal
2017. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
51%
Mégis hogy szeretnéd eltörölni a múltját?
2017. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Akkor lennék szánalmas ha dugnék másokkal. És nem azért nem voltam többel mert szerencsétlen vagyok, hanem mert folyamat párkapcsolatban éltem. És szakitani sem akarok. Csak jön hogy szexeljek több nővel.
2017. aug. 19. 19:07
 5/62 anonim ***** válasza:
73%

Most akkor az zavar,hogy a nőd több pasival is volt előtted,vagy az,hogy te kevés csajjal voltál?

Óvodás vagy még ilyen gondolkodással.Hagyd azt a nőt meg az igazi férfiaknak.

2017. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
80%

Gyökérke vagy.


"És azért bennem van hogy kapcsolatot létesítsek még más nőkkel is."


Akkor lépj le, ennyi.

2017. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Vele beszéltél már erről? Ha te emiatt szakítasz vele, akkor te is csak egy leszel neki a többi között, akivel nem sikerült hosszú távon. Mi lenne, ha te lennél az, aki felülmúlja nála az összes addigit, ha te lehetnél életében az utolsó? Tudod, nekem nem volt sok kapcsolatom, de ha választani kellene, hogy valakinek én legyek az első, vagy én legyek az utolsó, és mondjuk nem lehetne olyan opció, hogy az első és utolsó is, akkor az utolsó akarok lenni. :-)
2017. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Nem értem miért támad mindenki. Pont az a helyzet hogy meg vagyok elégedve vele, csak sokszor hiányzik hogy szexeljek még nőkkel.
2017. aug. 19. 19:14
 9/62 anonim ***** válasza:
31%
Akkor vagy megbeszéled vele, hogy mi lenne, ha nyitott kapcsolatban élnétek, és ha mázlid van, belemegy, és ő is marad, de lesz lehetőséged más nőkkel is kipróbálni, vagy szakítotok, és akkor éld ki magad, de addig ne tervezz következő komoly kapcsolatot, amíg nem nyugszol le.
2017. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
45%
sztem ink az zavar, h te még nem élted ki úgy magad mint a mostani párod. Legalább nézd a jó oldalát, nem nagyon kell tanítgatni ;)
2017. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!