Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs közöttünk semmi szexuali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs közöttünk semmi szexualitás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, 22 évesek vagyunk.

A barátom előttem egy vadmacskával volt együtt, az exével napi 3x csinálta, biztos tudott valamit a lány.

Aztán jöttem én, szűz kislány a képbe. A párom előtt negatív élményeim voltak(nem feküdtem le mással). A lényeg, hogy nagyon gátlásos voltam, de tenni akartam ellene.

Aztán kezdődtek a problémák.

Eleinte 10 perc után majdnem elsült. Akármit csinált, izgult, és közölte, hogy olyan ez az egész neki, mint valami feladat, ahol teljesítenie kell, és izgul, és sose volt még ilyen helyzetben, mert hogy eddig ő egy szexkirály volt.

Aztán elkezdte az óvszerre fogni, hogy ő amiatt nem tud teljesíteni, és volt, hogy abba kellett hagynunk a szexet mert lelankadt neki az óvszertől.

Utána jött, hogy én egy fadarab vagyok.(Igyekeztem mozogni, jól csinálni dolgokat, mondani, mi hogy jó).

Aztán mondta, hogy közöttünk nincs meg a szenvedély, utána meg, hogy nem vagyok "rosszkislány".

Most ott tartunk, hogy egy hete semmi szex. Egy csókot nem kapok.

Ugyanakkor ezen felül minden tökéletes. Rengeteg programra eljárunk, napi 3-4x hív, ha nem vagyunk együtt, szerelmes sms-eket ír, mindig velem akar lenni, minden nap találkozni akar, ajándékokkal halmoz el, tehát nem lehet mondani, hogy nem szeret. A barátainak úgy mutat be, mint élete párját.

Viszont én nem érzem magamat nőnek. Nem tudom hogy lehetne ezt megoldani. Ha meztelenül fekszem mellette, nem izgul fel. Folyton mondja, hogy szexizzek neki. Nem tudom mi az, hogy szexizni. Nem simogathatom, nem adhatok neki csókokat a nyakára, mellkasára, szerinte az undorító.

Régen, előttem ő ezeket a vad lányokat szerette. Lehet csak nem izgatom?

Kérlek segítsetek. SOsem voltam még ilyen helyzetben. Olvasgattam hasonló kérdéseket a neten, de ilyennel még nem nagyon találkoztam.


2017. aug. 21. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze szexuálisan, sajnos.
2017. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy nem őszinte a barátod. Vagy a szexkirályság hazugság, vagy az, hogy te vagy élete szerelme.
2017. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem simogathatom, nem adhatok neki csókokat a nyakára, mellkasára, szerinte az undorító. "


Ezek erősen a szexizés részei. Nem kerek ez a sztori. Ha a párom így tenne kritikai megjegyzéseket az ágybéli teljesítményemre, elgondolkodnék, hogy mi nem is illünk össze szexuálisan. Akkor meg megette a fene az egészet sajnos.

2017. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze és nagyon szánalmas hogy rád fog mindent. Az egoja nagyobb és önvédelmi mechanizmus, hogy te vagy az oka amiért ő nem úgy teljesít. Mi az hogy szexizz? Olyan vagy, amilyen. Vegyél fel szexi fehérneműt, hajolgass előtte párszor, markolj rá, csókolgasd mindenhol. Ha így se, akkor el kell köszönni tőle és menjen rosszlányokhoz.
2017. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasidnak 22 évesen nem áll fel egy meztelen nőre, akit elvileg szeret is, akkor vele vannak komoly gondok.
2017. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Itt nem veled a pasival van gond. Szeretem a nőt, minden érintése egy élmény. Nagyon vigyázz, mert ezzel a szöveggel, a béka feneke alá nyomja az önbizalmad. Egy idő után, te is mindenért magadat fogod hibáztatni.

Szeret, vonzódik hozzád és szex király volt, akkor napi 4-5 szexet is elvárna.

Kezdő vagy szeretlek, akkor türelmes vagyok, tanítgatlak. Mind addig, még félelmek, gátlások el nem múlnak.

Ennél a kapcsolatnál, az a kérdés, meddig fogsz benne szenvedni.

2017. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A 6-os amúgy jót mond. Az én párom 27 éves, én 31, de ha csak végigfekszem az ágyon, neki áll a farka. Egy 22 évesnek jó esetben attól is feláll, ha ruhában látja a nőjét. valami tényleg nem okés nála, nyilvánvalóan nem hozod lázba.
2017. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy valóban " szexkirály" volt- e a barátod, de hogy nem ért a nőkhöz, az tuti...új autót se vegyen soha, nem fogja tudni bejáratni... nem mellesleg az érzelmi intelligenciája ereszti az olajat...
2017. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szar szex, hát figyelj, ha neked jó így leélni az életed további részét, a te dolgod.


Nem áll fel neki, vgy épp gyorstüzelő, és még TE vagy a hülye. Hmmm.


Egyébként ezt a kirohanásodat már negyedszerre olvasom, és változatlanul nem értem, mi a fenéért vagy még vele.

2017. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kamuzik a srác. Nem volt ő soha, semmilyen vadmacskával, csak kamuzza a dolgot, hogy azt hidd, benned van a hiba. Pedig benne van! Ha egy 22 éves pasinak nem áll fel a nőjére, akit szeret állítólag, ott a gond nem kevés!

Vigyázz magadra nagyon, mert az önbecsülésed szépen lassan fel fogja őrölni!

2017. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!