Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te közbe avatkoznál, ha látnád hogy az utcán veszekszik egy pár, és a férfi részéről már tettlegességig is fajul a dolog? Vagy mit tennél?

Figyelt kérdés

Rángatta a nőt, először csak a ruháját, közben elhordta minden szemét kurvänak, majd egyszer csak a hajánál fogva hátra rántotta úgy, hogy háttal elesett és csattant a feje a járdán.

Tovább szapulja a földön fekvő nőt, aki meg se mer mozdulni csak sír, és még belé is rúg többször a férfi.

Józannak tűnt, magyar 25-30 közötti emberek, a környék kicsit gettós.

Közbe avatkoznál, vagy inkább tovább mennél? Rendőrséget nincs értelme hívni mert mire kiérnek, addigra úgyis eltűnnek onnan, térfigyelő kamera nincs a környéken.


2017. aug. 21. 17:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%

Kedves utolsó Jeanne d'Arc, mi lesz a következménye, hogy "hátulról felrúgod a tökeit a fejébe"? :D

Tegyük fel, hogy nem agyal meg téged is, mint a másik nőt. Mi történik az eset után? Hazamennek, és jól megveri még hatszor, és ez folytatódik a végtelenségig. Míg egy bizonyítékkal, feljentéssel, jegyzőkönyvvel megvan az esély rá, hogy (súlyos) testi sértésért elzárják a palit.

Én elhiszem, hogy te kemény vagy, a magyar pasik meg kivétel nélkül puncik, de jó lenne, ha néha azt a csöpp eszedet is használnád, kislányom.

2017. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
13%
az utolso jol mondja... felesleges a fizikai dologba valaha is belemenni
2017. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Valahogy nem szoktam ilyenekbe belefutni, a legproblémásabb szituáció munkába menet az Örs vezér tere aluljáróban hajléktalanok veszekedése volt eddig, tettlegesség nélkül, csak szópárbaj, ahhoz semmi közöm.


Nem tudom most hirtelen, mit tennék, valószínűleg igyekeznék minél messzebb kerülni, nehogy a pasasnak annyira elboruljon az agya, hogy ne akarjon szemtanúkat. 151cm magasságommal és 52 kilómmal nem sokat tudnék tenni egy ilyen állattal. Max. ha nem rohanok éppen valahova, és eszembe jut, a rendőrséget hívnám, és esetleg utána rögzíteném a telefonom kameráján tisztes távolból az esetet a hívás után, hogy legyen bizonyíték, és ne az legyen, hogy lutrira hívom ki őket, mert el találnak oldalogni a cirkuszolók, mire a zsaruk kiérnek. Ha tanúskodni kell, akkor meg csak névtelen bejelentőként.

2017. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Lefújnám paprikasprével a férfit,addig segítenék feltápászkodni a nőnek,bemennék vele egy közeli üzletbe ahol a sok ember miatt nem merne újabb jelenetet rendezni,majd esetleg hívnám a rendőrséget,és ha nő súlyosabb sérülést szenvedett kórházba kísérném.
2017. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
24%
Az kemény... Én egy idegen nő miatt nem kockáztatnék, húzódnék onnan minél messzebb látótávolságon kívülre.
2017. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
22%
Feltehetőleg ez a sztori egy párkapcsolati vita. Amennyiben így van, a nő választotta ezt a férfit magának ezért úgy gondolom neki ez így jó. Ha jó akkor miért szóljak bele ?
2017. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem kihívnám a rendőrséget biztos távolból. De ha az anyám vagy a barátom ott lenne velem és nem egyedül lennék, ők tuti hogy azonnal közbeavatkoznának. Hát ha még a barátom apja lenne ott, szerintem a verekedős faszi azt is megbánná hogy megszületett. De a bátyám és az apám is, ha velük lennék épp, tuti beleavatkoznának, csak én nem. Én a rendőrséget hívnám messzebbről. Esetleg videófelvétel, az jó ötlet. Amúgy van önvédelmi spray, alkalom adtán előkerülhetne...
2017. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem avatkoznék közbe, élvezném a látványos jelenetet :) a telefonommal még föl is venném, aztán odahaza feltölteném a jewtube ra "Idiot couple fighting on da streetz" címmel :DDDDDDD
2017. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a válaszok komolyak? Nem tennétek semmit, ha egy, a történet szerint feltehetőleg legalább agyrázkódást szenvedett nőt, miközben a földön fekszik rugdosnak? Ha egy állatot bántanának odamennétek?

Szép és jó, hogy a videózással szeretnétek segíteni, de mi van, ha úgy megrúgja, hogy maradandó sérülést szerez?

Tekintettel arra, hogy egy 55 kilós nő vagyok, nem hiszem, hogy a pasira ugranék, de legalább segítségért kiálltanék + megpróbálnám elterelni a pasi figyelmét, legrosszabb esetben még akkor is el lehet futni. A rendőrség pedig értesítve lenne.

2017. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%
Én lőnék pár képet mielőtt beavatkoznék. Ha képek nélkül tenném azt hogy megvédem a csajt akkor én kerülhetek bajba mert simán letagadhatják hogy mi volt és hivatkozhatnak arra hogy elszállt az agyam és nekik mentem csak úgy a semmiből, főleg ha nincsenek tanúk, se bizonyíték, simán megrángathattak volna, amilyen ocsmány törvényeink vannak. De persze képek lövése után hívtam volna rendőröket is hogy azért legyen mégis nyoma, meg hát ezért vannak ugye.
2017. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!