Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te közbe avatkoznál, ha látnád hogy az utcán veszekszik egy pár, és a férfi részéről már tettlegességig is fajul a dolog? Vagy mit tennél?

Figyelt kérdés

Rángatta a nőt, először csak a ruháját, közben elhordta minden szemét kurvänak, majd egyszer csak a hajánál fogva hátra rántotta úgy, hogy háttal elesett és csattant a feje a járdán.

Tovább szapulja a földön fekvő nőt, aki meg se mer mozdulni csak sír, és még belé is rúg többször a férfi.

Józannak tűnt, magyar 25-30 közötti emberek, a környék kicsit gettós.

Közbe avatkoznál, vagy inkább tovább mennél? Rendőrséget nincs értelme hívni mert mire kiérnek, addigra úgyis eltűnnek onnan, térfigyelő kamera nincs a környéken.


2017. aug. 21. 17:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
ha allatot bantananak akkor termeszetesen odamennek, ha egy not akkpr csak videoznam, a noknek nem art neha egy kis neveles, nyilvan parkapcsolati vita, o valasztotta igya meg a levet
2017. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én nő létemre közbeavatkoznék valahogy. Pár évvel ezelőtt összejöttem egy pasival, aki normálisnak tűnt. Egészen addig amíg el nem akartam hagyni. Kulturáltan elmondtam, hogy nem illünk össze, nem szeretem stb. Erre a belvárosban, a nyílt utcán kezdett el szapulni és rángatni meg fenyegetni. Én ugyan nem sírtam, meg nem rúgdosott meg a földön, de igenis jól jött, hogy odajött egy férfi és lerángatta rólam a volt pasimat.

Utána természetesen soha többet nem voltam hajlandó vele találkozni, pedig elég sokáig zaklatott telefonon stb.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy van amikor megéri segíteni, mert nem mindig tudj a nő a kapcsolat elején, hogy mekkora állatot választ.

2017. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
61%

Jézusom ezek a válaszok. Rosszabbak vagytok, mint az arabok. Ezért választanak a nők külföldi pasit, mert ti egy semmirekellő senkik vagytok, akik hagynák, hogy megverjenek egy nőt és rohadtul azt se tudjátok, hogy nem csak odament-e ütni (mert a férfiak sosem agresszívak, csak a nők hozzák ki belőlük, a nők a hibásak mindig) vagy nem épp akkor jött rá az üthetnék. És még engem pontoztok le és gúnyoltok ki???? Azt, aki azt írta, hogy megérdemli a nő, meg néha meg kell nevelni, azt meg feljebb pontoztátok???

Remélem, hogy egyszer az életetekért fogtok küzdeni, mert elkap titeket pár cigány és mindnenki el fog fordulni és azt fogja mondani, hogy megérdemlitek, f..sznak kötekedtetek a cigányokkal. És azt is remélem, hogy nincs női rokonotok és barátnőtök és egyedül fogtok megdögleni.

2017. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Hallod, Mata Hari, érdekes, hogy a kérdező által leírt helyzetben keménykednél egy elmebeteg férfival, nekem meg képtelen voltál válaszolni. :D


#11

2017. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem avatkoznék közbe mert az miért jó, ha engem is megver?

Ugyanis az ilyen ember pont leszarja; azt, aki beleszól, ugyanúgy felrúgja.


És nem hiszem, hogy 53 kilós nőként nekem kéne keménykednem egy eleve agresszív férfival - elérek bármit vele, azon kívül, hogy kórházba jutok? Hát, nem.


A párom maximum megpróbálna beszélni az ipsével, de ő sem állna bele mindenféle ökölharcba (szerencsére).


Mellesleg tök mindegy, hogy odamész-e, ha hazaértek, ugyanúgy elpitsázza a nőjét, szóval...

2017. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#23, el kell szomorítsalak, ha betámad egy csapat rétinéger, senki nem fog odamenni, hacsak nem unta meg az életét, vagy nincs a zsebében chaingun, esetleg neutron ágyú...
2017. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm megvédett egy csajt a girnyó csávójától a diszkóban.A csaj meg sem köszönte neki.Aztán a csávó meg az erős haverjai megvárták az ismerősömet a diszkó előtt és szétverték a fejét. Megérte férfiaskodni neki.
2017. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!