Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy a barátom napok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a barátom napok óta nem hiv fel ez igy jó? , nem tudom miért mostanában többet írunk inkább és zavar hogy nem hív nem hiányzom neki lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de napok óta nem hiv a barátom inkább mindig csak sms-ezünk. Vasárnap mikor utoljára taliztunk még minden a legnagyobb rendben volt, azóta nem hív, le se sz*ar.

mindig ő keres engem, ő írt rám először, ezért furcsa.

Ma én írtam rá, egy mondatot, utána semmibe vett nem is válaszolt.

Én meg értem hogy dolgozik meg minden,vannak dolgai.Nem akarom hogy azt gondolja, hogy rá akarom magam erőltetni, de elkezdtem félni, félteni a kapcsolatot... Jogos?? :(


2017. aug. 22. 14:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*Azt ki hagytam hogy mindig csak este szokott keresni.
2017. aug. 22. 14:41
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tudd meg miért van ez, beszéljetek róla őszintén. Ha neked ez ennyire fontos,hogy mindennap hívjon, akkor csak beszélgetéssel tudjátok ezt tisztázni. Azért ne féltékenykedj, vagy féltsd, lehet semmi okod rá, egyszerűen csak elfoglalt, de magyarázat legyen mögötte!
2017. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%
Várjunk, 2 napja találkoztatok és már hisztizel, hogy nem hívott fel? Jesszus, ne legyél már pióca...én távkapcsolatban vagyok, 2 hetente találkozunk és simán van nap, hogy mondjuk csak este csetelünk kicsit, de teljesen jó így, nem vagyunk egymásra telepedve, volt olyan kapcsolatom, ahol már azért kiakadt a srác, ha 2 percig nem írtam vissza...nem véletlenül ex.
2017. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pióca, csak jol esne ha magától felhivna meg kérdezni hogy vagyok,vagy valami mert nekem is jol esne ha nem csak mindig este jutnák eszébe.
2017. aug. 22. 15:02
 5/20 anonim ***** válasza:

A barátod nem gondolatolvasó. Különböző emberek vagytok, különböző nézőpontokkal, értékekkel és igényekkel. Ha nem kommunikáltok (még ilyen egyszerű esetekben sem), akkor ezek a különbségek komoly problémákhoz vezetnek.

Úgyhogy ne légy ilyen gyerekes és tanulj meg beszélni a pároddal. Fejezd ki, kérdezd meg, mondd el, oldd meg.

2017. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Attól, hgogy valakit csak este hívok fel, még gondolok rá napközben is, de mi értelme volna pl kocsiból, úton-útfélen hívogatni a másikat, amikor ezer dolog jár az agyamban, és gyakorlatilag egyáltalán nem tudok rá odafigyelni.

Este meg egyedül, nyugiban csak az övé minden figyelmem. Nekem is hisztisnek tűnsz picit.

2017. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én azzal mindennap beszélek, akivel kapcsolatban vagyok. Még ha keveset is, de beszélek.


Egyébként nem tudom, miért nem beszéltek mondjuk Messengeren. :)


21/L

2017. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Eh... hát ez fura. Mi minden nap beszélünk, az első dolga, hogy írjon reggel és munka után egészen lefekvésig.
2017. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, nem tudom, miért lettem lepontozva, de komolya azért behisztizni, mert 2 napig nem hív fel, csak ír(tehát keres, caak nem úgy, ahogy te elvárod), az ne legyen már ekkora katasztrófa...kérdezd meg, hogy van-e valami gond, mi honnan tudnánk, hogy miért nem hív fel? Komolyan, még nőként is azt mondom, hogy tisztára túlreagálod, de az is gyerekes, hogy nem megbeszéled vele, hanem durcizol :D
2017. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lehet de én meg egésznap magányos vagyok és hiányzik,és szeretném hogy ne csak este keresen mert nem csak akkor kell keresni valakit ha unatkozik, nem hisztizek csak jol esne néha ha nem este keress ennyi az egész. :S
2017. aug. 22. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!