Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy a barátom napok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a barátom napok óta nem hiv fel ez igy jó? , nem tudom miért mostanában többet írunk inkább és zavar hogy nem hív nem hiányzom neki lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de napok óta nem hiv a barátom inkább mindig csak sms-ezünk. Vasárnap mikor utoljára taliztunk még minden a legnagyobb rendben volt, azóta nem hív, le se sz*ar.

mindig ő keres engem, ő írt rám először, ezért furcsa.

Ma én írtam rá, egy mondatot, utána semmibe vett nem is válaszolt.

Én meg értem hogy dolgozik meg minden,vannak dolgai.Nem akarom hogy azt gondolja, hogy rá akarom magam erőltetni, de elkezdtem félni, félteni a kapcsolatot... Jogos?? :(


2017. aug. 22. 14:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám vele meg beszélni a dolgokat ha felsem hív?
2017. aug. 22. 16:42
 12/20 anonim ***** válasza:
Te szoktad hívni? Vagy mindig elvárod, hogy ő keressen?
2017. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Gondolom nyári szüneted van és egész nap otthon unatkozol, ő pedig dolgozik és nem ér rá napközben. Nos, akkor tulajdonképpen te akarnád őt unaloműzésre használni, nem ő téged....
2017. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ez nem igy van én szeretem őt és hiányzik! Ezért szeretnék vele beszélni,én nem szoktam hivni mert mindig azt hiszem hogy zavarom vagy idegesitem, ezért meg várom míg ő keres engem:(
2017. aug. 22. 17:49
 15/20 anonim ***** válasza:
De ez akkor tök egyoldalú. Lehet azért nem hív nár, mert azt hiszi te nem vagy kiváncsi rá.
2017. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Dehogynem, keress engem ő! Csak az zavar az egészben hogy este! Keres engem :(
2017. aug. 22. 17:58
 17/20 anonim ***** válasza:

Fogd már fel te istenverte bolond, hogy napközben egy dolgozó embernek sokszor nincs ideje még megebédelni sem, nemhogy totojgatni az otthon ülő és unatkozó párját, aki nem tud magával mit kezdeni!!!!

Azért este keres, mert akkor érdemben tud rád figyelni, és minőségi időt kapsz. Nehéz ezt belátni?

2017. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17 Fel fogtam igazad van! :@ de attól még ugyan ugy szarul eshett nekem is mint bárki másnak.:( És előbb szokott végezni a munkájával de akkor is csak este keres engem érted?!
2017. aug. 22. 18:41
 19/20 anonim ***** válasza:
De nost nem az a bajod, hogy az utóbbi időben nem hív?
2017. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De igen az is! :@ és azt is csak este tette meg.
2017. aug. 22. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!