Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még a szerető háborodik fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a szerető háborodik fel? Milyen világban élünk?

Figyelt kérdés

A férjemnek nemrég volt egy titkos kapcsolata,mivel egy kissé elhidegültünk egymástól.Kiderült hogy egy hétig kavart egy növel,le is feküdtek annak ellenére hogy a nö tudott rólam.Amikor kiderült,a férjem szakitott vele, én megkértem a nöt hogy többé ne zaklassa,még ö hivosgálta utána hogy ÉN zaklatom öt, még neki állt feljebb.Három nap után meg gyerekkel fenyegetözött,de kiderült hogy csak ezezl akarta megfogni, persze nem volt igaz.Amikor ezzel kapcsolatban is felhivtam még ö r*bancozoott le engem,még ö volt felháborodva.

Kérdem én milyen nö ez?(és nem egy van belőlük sajnos)Nemhogy lapitana de ő van felhaborodva,még nekem kell elnézést kérnem amiért védem és nem adom könnyen a párom?(megbeszéltük vele a dolgot, nagyon megbánta,nem akar több ilyet,egy rossz döntés volt csupán)

Szerintetek rosszul viselkedtem,még nekem van lelkiiseretfurdalásom szinte,nemhogy neki lenne!

Hogy lehet egy ilyen helyzetet kezelni, mit kellett volna tennem?

Jól döntöttem amikor felhivtam?Mit kellett volna tennem, hagyjam, türjek?

Segitsetek,adjatok tanácsot!!!


2007. nov. 24. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hívtam volna fel a nőt, mert nem ér annyit az ilyen! A férjedet viszont kicsit megleckéztetném, mert ugyen két ember kell a dologhoz, gondolom, hogy ő is benne volt, nem csak a nő vetette rá magát. A szerető is lehet, hogy próbálja lezárni magában a dolgot, ne foglalkozz most már vele, rakjátok helyre a kapcsolatotokat a pároddal és próbáld meg elfelejteni ami történt és visszaállítani a bizalmat. Nem lesz könnyű, de ha igazán szeretitek egymást, talán sikerül! És a kapcsolatot is ápolgatni kell, hogy ne hidegüljetek el egymástól, mert akkor valószínűleg újra ide juttok! Sok sikert és kitartást!
2007. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nos,sosem a +3. a hibás.Én is a férjeden vertem volna el a port,nem a nőn.A férjednek megragadtam volna a graancát,és megmondtam volna neki,h válasszon.Amint látom téged választott.Innentől kezdve a nő el van felejtve.Hagyd az ilyet.Azt már megtanultam,h a magcsalásban sosem a harmadikat kell egrecéroztatni,hanem azt aki csalt.
2007. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jól tetted hogy felhívtad a nőt. Én is voltam ilyen helyzetben és én is felhívtam, persze nálunk is ez volt a helyzet hogy még ő volt megsértődve. Szerintem azért jó, hogy te beszéltél vele mert legalább tudja biztosra hogy tudsz a dologról. Mert gondolhatja hogy a férjed mond amit akar, és talán azt gondolja hogy van még esélye. Így meg legalább tisztában van azzal, hogy újra együtt vagytok.
2007. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem hívtam volna fel, szerintem magadat tetted nevetségessé ezzel, mintha a férjed a tulajdonod lenne és ő nem tudná, hogy OTT VAGY NEKI TE, A FELESÉGE, akinek örök hűséget (?) esküdött... nem tudom, azt honnan tudod, hogy a nő tudott Rólad, amikor lefeküdtek egymással. Ismerek olyan férfiakat (nem keveset) akik megcsalták a feleségüket, vagy alkalmival, vagy hosszabb ideig tartó kapcsolattal. Véleményem szerint a férjnek kellene tartania magát ahhoz, hogy örök hűséget fogadott a feleségnek, nem a harmadik kötelessége lenne, hogy vigyázzon más házasságára. Az a szomorú, hogy ilyen férfiak vannak- és nem is kevesen :( Ja és a nős férfiakat sem kell erőszakkal rábeszélni, hogy lefeküdjenek valakivel. Ha egy pasira meg ennyire kell "vigyázni", hoyg nehogy rossz utakon járjon, akkor már megette a fene...
2007. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatból mondom neked, hogy az én férjem és több ismerősőm férje is azt mondta annak a bizonyos 3.-iknak csak azért hogy megkapja: "megromlott" a házassága. Mondjuk én elég gyanakvó vagyok én nem tudtam lenyelni. Ha 1x megtette máskor is megfogja tenni. Lehet nem most hanem később, de nem azért esküdött örök hűséget hogy megalázzon. Igazam is lett, mert a válás után kiderül, hogy utána is volt még 1.
2007. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha egyszer megcsalt többször is megteszi! Én nem hívtam volna fel a nőt, mert ezzel csak megalázza magát az ember. A férjnek kell bűnhődni, elvégre ő csalt meg téged, nem az az nő!
2007. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted hogy felhivtad a csajt/én is ezt tettem de szerencsére nálunk csak fére értés volt/de ha nem hivtam volna fel akkor nem nyugodtam volna meg és akkor lehet söt biztos hogy léptem volna de nem könnyü egy 8hónapos gyerekkel...probálj meg bizni benne,és ne enged hogy megint elhidegüljetek egymástol mert akkor megint ez lesz:(sajnos én se foglalkoztam annyit a férjemmel,miután meg lett a kisfiunk,persze én azt hittem elég neki amit kap,de nem igy volt.és erre csak késöbb jöttem rá,sajnos...szoritok,kitartás,és szerintem jogosan teted.én lehet hogy ha a csajnak állt volna feljebb még meg is rendeztem volna,de mindenki más:)
2007. nov. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Engem is megcsaltak...de csak egyszer. Nagyon egyetertek az elottem szolokkal, hogy bizony nem a no, hanem a ferjed a hibas...bar be kell vallanom en is a nore voltam pipa anno...

Nallunk a no telefonalgatott aztan elbogte az exemnek, hogy lekurvaztam pedig o nem is az...tudod aki egy olyannal csal akirol tudja tartozik valakihez az bizony az. Egy szerencsetlen, maganyos pina.

Akarhogyis van, a fajdalom nem az ovek, hanem a tied. Ha ugy erezted jol magad es ettol megnyugodtal, hogy felhivtad, hat jol tetted. De en biztos nem nyugodnek meg attol, hogy a ferjed a "kenyelmet" valasztotta.

2007. dec. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!